Zaloguj się

Druga runda z GLS Poland - firma kurierska Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski

W nowym sezonie polscy żużlowcy będą walczyć o sukces ze wsparciem firmy kurierskiej GLS Poland. Już po raz drugi GLS Poland zostanie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski.

   Przedłużenie umowy zostało ogłoszone na konferencji prasowej kadry, zorganizowanej podczas zgrupowania w Zakopanem. Obie strony są przekonane, że kontynuacja współpracy przełoży się na kolejne sukcesy żużlowców.

- Jestem dumny, że wspieramy Żużlową Reprezentację Polski - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland. - Poprzedni sezon pokazał, że nasza kadra potrafi rywalizować w pięknym stylu. Duch walki i zaangażowanie zawodników zapewniły fanom niesamowite widowiska. Drużyna zdobyła wszystko, co było do zdobycia. Bardzo nas cieszy, że byliśmy częścią tego sukcesu. Jestem przekonany, że łącząc barwy biało-czerwone z żółto-niebieskimi również kolejny sezon będzie tak pomyślny dla Reprezentacji.

   Najbardziej emocjonującym spotkaniem minionego sezonu był finał Drużynowego Pucharu Świata - kadra zdobyła puchar Ove Fundina. Żużlowa Reprezentacja Polski wywalczyła również pierwszy w historii złoty medal na Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich The World Games we Wrocławiu, a młodzieżowcy zostali drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów. Na polu indywidualnym również było znakomicie - Patryk Dudek zdobył srebrny medal cyklu FIM Speedway Grand Prix, a Maksym Drabik został indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów.

- Wspomnianych sukcesów, jak również tych, które czekają na kadrowiczów w najbliższej przyszłości, nie byłoby, gdyby nie duże wsparcie ze strony Sponsora Generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski - firmy kurierskiej GLS Poland - mówi Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego. - Współpraca przebiegała wzorowo, dlatego cieszymy się, że możemy ją kontynuować. Łączy nas zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu.

   W nadchodzącym sezonie Żużlowa Reprezentacja Polski ma jeden cel - powtórzenie sukcesów osiągniętych w 2017 roku. W kadrze Marka Cieślaka znalazło się 13 zawodników, w tym dwa nowe nazwiska. Do „dorosłej” kadry awansował Kacper Woryna. Drugim z zawodników jest aktualny indywidualny Mistrz Polski, Szymon Woźniak. W reprezentacji nie zabrakło czwórki z Grand Prix - Patryka Dudka, Macieja Janowskiego, Przemysława Pawlickiego oraz Bartosza Zmarzlika.

- Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz nowego sezonu - mówi Tomasz Kroll. - Wierzymy w umiejętności i determinację każdego z zawodników. Z naszej strony zadbamy o to, aby mogli w jak najlepszych warunkach przygotować się do udziału w meczach, wesprzemy organizację wszelkich wydarzeń, zadbamy o kibiców i logistykę. Aktywne wsparcie sportu jest naturalnym filarem naszej długofalowej strategii rozwoju i potwierdzeniem tożsamości i wartości, które są kluczowe dla marki.

   W ramach umowy GLS Poland posiada prawo do posługiwania się tytułem „Sponsora Generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski”. Logotyp firmy jest także obecny na strojach sportowców, motorach, bandach reklamowych podczas meczów drużyny, a także między innymi na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, jak również zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.
   GLS Poland angażuje się również w relacje z kibicami. Jest obecny w miasteczkach kibica, organizowanych przed wszystkimi meczami i występami Żużlowej Reprezentacji Polski. Warto również dodać, że dzięki firmie GLS Poland, najlepsi żużlowcy świata mogą bezpłatnie wysyłać swoje przesyłki.

Ostatnio zmieniany w środa, 28 luty 2018 09:32
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe