Zaloguj się

DIAG-MED w Ideal Idea Park IV

DIAG-MED, firma specjalizująca się w dystrybucji komponentów medycznych, odczynników i urządzeń laboratoryjnych wykorzystywanych w diagnostyce i analizie medycznej, badaniach naukowych i placówkach badawczo-rozwojowych, wynajęła ostatnią dostępną powierzchnię w kompleksie Ideal Idea Park IV w Warszawie. Nowy najemca Park IV będzie zajmował 530 m kw. biura z bezpośrednio przyległym magazynem o powierzchni 500 m kw. Najemcę w transakcji reprezentowała firma AXI IMMO.

   DIAG-MED jest ostatnim najemcą w Ideal Idea Park IV. W liczącym prawie 20 000 m kw. parku biznesowym nie pozostało już wolnej powierzchni, a cały proces komercjalizacji zajął niespełna półtora roku.

- Jest to nasz kolejny duży sukces, zważywszy na fakt, że cały proces komercjalizacji nastąpił w trakcie budowy kompleksu. To pierwsza tego typu inwestycja, gdzie stosunek wysokiej jakości biur „klasy A” do magazynów przekracza 50% - komentuje Jędrek Dużyński, odpowiedzialny za komercjalizację inwestycji Ideal Idea.

- Firma DIAG-MED poszukiwała wysokiej jakości powierzchni magazynowej na terenie Warszawy. Najemcy zależało również na reprezentacyjnym biurze. Spośród dostępnych na rynku ofert, oczekiwania najemcy pod względem technicznym i finansowym najlepiej spełnia propozycja Ideal Idea Park IV - dodaje Anna Peczela, Senior Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO.

   W Ideal Idea Park IV przyległe do magazynu biura są realizowane w wysokim standardzie, a dostępne moduły można dowolnie łączyć i konfigurować. Zaproponowana powierzchnia odpowiada potrzebom wymagającego najemcy i zapewnia możliwości rozwoju. Ideal Idea przygotowuje następne projekty - parki  magazynowo-biurowe w rejonie Okęcia w Warszawie oraz rozbudowę Ideal Idea Park IV o kolejne moduły. Koncepcja Ideal Idea wpisuje się w rosnący w dużych miastach trend tzw. last mile delivery. Warszawski deweloper dostarcza powierzchnie dla firm z obszaru: nowych technologii, medycyny, e-commerce, mody oraz dla firm którym zależy na miejskim magazynie z reprezentacyjnym biurem.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 06 marzec 2018 09:36
Zaloguj się by skomentować