Zaloguj się

100 nowych punktów akceptacji DKV na Węgrzech

Sieć akceptacji DKV na Węgrzech powiększyła się o 100 nowych punktów sprzedaży systemu opłat drogowych HU-GO. System ten obejmuje wyznaczone odcinki dróg, należące do węgierskiej sieci drogowej - autostrady, drogi szybkiego ruchu i drogi główne - o łącznej długości 6500 km.

   Dzięki powiększeniu sieci DKV, usługi związane z opłatami drogowymi na Węgrzech, takie jak: opłaty przedpłacone, bilety trasowe lub winiety, można obecnie zakupić w 700 lokalizacjach. Urządzenie pokładowe HU-GO jest bezpieczną alternatywą dla biletu okresowego do poboru opłat drogowych. Jeśli trasa użytkownika zmieni się z powodu utrudnień w ruchu drogowym, urządzenie pokładowe będzie nadal prawidłowo naliczać użytkownikowi opłaty. Natomiast użytkownicy biletu muszą podawać dokładną trasę przed podróżą i narażają się tym samym na ryzyko surowych kar finansowych w przypadku odchyleń. Box HU-GO można zamówić za pośrednictwem strony internetowej DKV z dostawą na wybrany adres.
   Na terenie Węgier DKV oferuje pełen pakiet usług wspierających obsługę pojazdu w trasie, w tym szeroką sieć stacji paliw. W jej skład wchodzą takie marki jak: Shell, Lukoil, MOL, Agip, a także wiele stacji lokalnych. Warto przypomnieć, że Węgry należą do krajów, w których działa sieć tanich stacji "DKV Bottom Up". Liczy ona ponad 30 stacji, na których klienci DKV mogą bez dodatkowych formalności tankować paliwo w cenie niższej niż ta na dystrybutorze.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 27 marzec 2018 10:32
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe