Zaloguj się

GS1 Polska zaprasza do gry!

Polecamy! GS1 Polska zaprasza do gry!

Już 23 i 24 maja 2018 roku w Poznaniu odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych organizowanych w Europie - Polski Kongres Logistyczny. GS1 Polska zaprasza na stoisko nr 32. Jedną z atrakcji będzie gra, podczas której będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Podczas Logistics, po raz kolejny spotkają się osobowości z praktyki gospodarczej i świata nauki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujące wszystkie etapy łańcucha dostaw.

GS1 Polska jest partnerem wydarzenia i zaprasza do aktywnego udziału w Kongresie, zwłaszcza podczas sesji:

23.05.2018 - Rozwiązania oparte na standardach GS1 wspierające cyfryzację łańcuchów dostaw.

24.05.2018 - GDSN. Cyfrowa rewolucja we współpracy z dostawcami - business case dostawców Carrefour Polska.

Tegoroczna edycja Kongresu podejmuje kompleksowo najważniejsze zagadnienia m.in. z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań IT. Wystawa "Rynek logistyczny" to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług informatycznych i urządzeń ADC, operatorów logistycznych, deweloperów powierzchni magazynowych, doradców, instytucji edukacyjnych i prasy branżowej.

W tym roku GS1 Polska przygotowało dla Państwa grę, podczas której będzie można wygrać ciekawe nagrody. Warunek udziału: smartfon z dostępem do Internetu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na stoisko 32 po więcej szczegółów.

Więcej informacji o Kongresie na stronie wydarzenia: https://www.logistics.pl

Ostatnio zmieniany w piątek, 27 kwiecień 2018 15:01
Zaloguj się by skomentować