Zaloguj się

Transformacja cyfrowa Kuehne + Nagel

Grupa Kuehne + Nagel jest zaangażowana w rozwój możliwości e-touch w branży spedycyjnej. Poprzez wprowadzenie na rynek trzech nowych rozwiązań cyfrowych, firma Kuehne + Nagel skutecznie przyczynia się do realizacji jednego z głównych celów cyfryzacji: ułatwiania i dalszego usprawniania interakcji między klientami a firmą.

   Dzięki nowej aplikacji Kuehne + Nagel (dostępnej dla systemów iOS i Android) klienci mogą teraz wygodnie śledzić przesyłki obsługiwane przez Kuehne + Nagel na urządzeniach mobilnych. Statusy przesyłek są wyświetlane bezpośrednio, a szczegóły są dostępne na wyciągnięcie ręki klienta. Aktualizacje mogą być odbierane za pomocą powiadomień typu „push”, a wszystkie informacje mogą być łatwo udostępniane partnerom i współpracownikom za pośrednictwem kanałów wiadomości błyskawicznych, wiadomości e-mail i SMS. Aplikacja Kuehne + Nagel będzie na bieżąco aktualizowana w celu wspierania dodatkowych informacji, współpracy oraz usług operacyjnych.
   Nowe internetowe Centrum Kontroli jest punktem wyjścia dla wdrożenia myKN, unikalnego zestawu informacji online i usług rezerwacji dostępnych i zintegrowanych w ramach jednej platformy. W pierwszym kroku platforma oferuje funkcje wyceny, rezerwacji i śledzenia przesyłek, które zostaną wzbogacone o dalsze funkcje dashboardów, raportowania i cech dodatkowych dotyczących współpracy. Korzystając z nowoczesnego, zorientowanego na użytkownika i wysoce konfigurowalnego interfejsu, klienci mogą dostosować Centrum Kontroli do swoich konkretnych potrzeb. Dzięki połączeniu zarządzania informacjami i narzędzi współpracy nowe Centrum Kontroli zdobędzie większą przejrzystość, usprawni procesy i uprości zarządzanie łańcuchem dostaw dla wszystkich zainteresowanych stron. Centrum Kontroli jest zoptymalizowane pod kątem urządzeń stacjonarnych i mobilnych.
  Kuehne + Nagel zaprezentuje zaprojektowaną z myślą o rosnącej bazie klientów w Azji, mobilną aplikację do rezerwacji i usług transportu morskiego w WeChat - najpopularniejszej wielofunkcyjnej sieci społecznościowej na całym świecie, w której dziennie aktywnych jest blisko miliard użytkowników. Rozszerzenie KN FreightNet, w pełni cyfrowej platformy od Kuehne + Nagel, służącej do wyceny, rezerwacji i śledzenia przesyłek, wejdzie do użytku w czerwcu br.

- Chcemy być dostawcą łańcucha wartości opartego na danych. Tworząc nowe cyfrowe usługi i interfejsy, umożliwiamy klientom łatwe łączenie się i prowadzenie interesów z Kuehne + Nagel. Ponadto pracujemy nad płynną wymianą danych pomiędzy różnymi systemami, mając na celu usprawnienie automatyzacji i zminimalizowanie prac manualnych dla naszych klientów, partnerów i własnej organizacji - powiedział Detlef Trefzger, dyrektor generalny Kuehne + Nagel International AG.

Ostatnio zmieniany w środa, 02 maj 2018 12:35
Zaloguj się by skomentować