Zaloguj się

BP Tollbox - prosty sposób na rozliczanie opłat drogowych w całej Europie

Nowy, ogólnoeuropejski system poboru opłat drogowych EETS (European Electronic Toll Service), uruchomiony w 2018 roku to olbrzymia zmiana dla przedsiębiorstw transportowych o zasięgu międzynarodowym. Sieć EETS daje możliwość rozliczania się z opłat drogowych w różnych krajach za pomocą jednego urządzenia pokładowego, co bez wątpienia ułatwi życie wielu kierowcom i menadżerom flot. Innowacyjną ofertę dla EETS przedstawiła właśnie firma BP.

Jeden Tollbox zastąpi wiele urządzeń
Jeszcze w 2017 roku każdy europejski kraj posiadał własny system opłat drogowych. Dla wielu firm transportowych wiązało się to z koniecznością posiadania kilku różnych urządzeń pokładowych w każdym z pojazdów. 2018 rok to czas zmian – startuje bowiem nowy europejski system poboru opłat drogowych EETS, dzięki czemu możliwa jest instalacja jednego, uniwersalnego urządzenia pokładowego obsługującego wszystkie państwa, które dołączyły do systemu.


Kraje i trasy należące do EETS od samego początku istnienia sieci to Austria, Belgia (wraz z Liefkenshoektunnel), Francja, Hiszpania, Polska (trasa A4 na odcinku Kraków – Katowice), Portugalia i Włochy. W latach 2018 i 2019 do systemu dołączą Most nad Sundem (Oresund), Most Storebaelt, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowenia i Węgry, a w latach 2020/2021 dołączenie planują także Czechy i Słowacja. Łącznie aż 13 europejskich krajów już zapowiedziało przyłączenie się do sieci.

 

Innowacyjny BP Tollbox dla EETS
Koncern BP od dawna proponuje swoim klientom szeroką gamę rozwiązań związanych z usługami i opłatami drogowymi. Teraz firma jako jedna z pierwszych udostępni swoim klientom najnowszej generacji urządzenie dedykowane sieci EETS.


Łatwy w obsłudze BP Tollbox dla EETS z najnowszą technologią Telepass nie tylko umożliwi naliczanie opłat we wszystkich krajach objętych siecią EETS, ale również bardzo uprości  kontrolę i rozliczanie kosztów. Klienci podpisując tylko jedną umowę otrzymują komplet faktur w jednej przesyłce. Dodatkowo urządzenie wyróżnia brak kaucji, opłat za personalizację czy przesyłkę oraz brak jakichkolwiek opłat stałych. Jedynym kosztem, jaki ponoszą klienci jest opłata od obrotu negocjowana indywidualnie.

 

Jeszcze więcej korzyści
Oferta BP Tollbox dla EETS przeznaczona jest dla posiadaczy karty paliwowej BP + Aral zapewniającej dostęp do aż 22 000 stacji w europejskiej sieci ROUTEX oraz gwarantującej szeroką gamę korzyści. Karta BP to także pełna kontrola wydatków, dostęp do doskonałych paliw BP z technologią ACTIVE, atrakcyjna oferta zwrotu VAT i akcyzy oraz bezpieczeństwo każdej transakcji dzięki autoryzacji online.
Klienci BP zainteresowani BP Tollboxem dla EETS mogą liczyć także na szereg dodatkowych korzyści, jakie gwarantuje innowacyjne urządzenie. Rozliczanie opłat za przejazdy mostami i tunelami, transportem kolejowym oraz morskim, całodobowa pomoc drogowa oraz możliwość korzystania ze wszystkich przepraw promowych obsługiwanych przez agencję PIQUE.


Oferta BP Tollbox dla EETS dostępna będzie w 3 wariantach: Basic, Advanced i Complete, różniącymi się dostępem do funkcji dodatkowych. Propozycja BP okazuje się więc jedną z najciekawszych dostępnych na rynku opcji.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 15 maj 2018 10:01
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe