Zaloguj się

Jak wycofać niebezpieczny produkt z rynku? - spotkanie biznesowe

Śledzenie produktów (traceability) w całym łańcuchu dostaw, wynikające m.in. z troski o zdrowie i życie konsumentów, jest teraz obowiązkowe dla branży żywnościowej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Wkrótce obowiązek ten będzie również dotyczył branży tytoniowej. W czasach, gdy dziedzictwo niematerialne firmy - marka, stanowi 85% jej całkowitej wartości, kryzys wizerunkowy, spowodowany wprowadzeniem na rynek produktu niepełnowartościowego czy też zagrażającego zdrowiu konsumentów może w znacznym stopniu obniżyć zaufanie do producenta, w efekcie negatywnie wpływając na sprzedaż i wycenę marki. Można zatem powiedzieć, że traceability jest narzędziem nie tylko do skutecznego zarządzania łańcuchem dostaw, ale i reputacją przedsiębiorstw.


Nasz Partner - GS1 Polska - zaprasza na śniadanie biznesowe, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie śledzić produkty i sprawnie wycofywać je z rynku, gdy zajdzie taka potrzeba oraz co zrobić, gdy „mleko się wyleje”. Swoim doświadczeniem podzielą się Magdalena Zwolińska, zarządzająca sytuacjami kryzysowymi swoich klientów. W 2013 i 2016 r. realizowane przez jej zespół projekty zostały nagrodzone Złotymi Spinaczami w kategoriach Komunikacja Antykryzysowa / Kryzysowa i PR Finansowy / Relacje Inwestorskie, oraz Grzegorz Sokołowski – ekspert odpowiedzialny za śledzenie produktów w łańcuchu dostaw.

Spotkanie odbędzie się 12 września o godzinie 11:00 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Udział w nim jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować na stronie wydarzenia.

Ostatnio zmieniany w środa, 25 lipiec 2018 12:42
Zaloguj się by skomentować