Zaloguj się

Kod Innowacji: ostatni dzień na zgłoszenia, od środy głosowanie!

Trwa konkurs na najlepsze wdrożenie standardów GS1, w którym przedsiębiorstwa mają szansę otrzymać cenne wyróżnienia w jednej z czterech kategorii: retail, TSL, e-commerce i ochrona zdrowia. Dzisiaj mija termin zgłaszania firm do udziału w konkursie, a już od środy będzie można głosować online na najlepszy projekt!

Celem konkursu jest promocja najlepszych rozwiązań i ich efektów. Konkurs wypełnia misję organizacji GS1 wspierania firm w ich rozwoju. Nagroda za najlepsze wdrożenie standardów GS1 ma wyróżnić firmy, które z innowacyjnych wdrożeń wykorzystujących standardy osiągnęły największe korzyści.

- Organizacja GS1 od początku swojego istnienia wspiera handel. W tym celu opracowała i pomogła wdrożyć jednolity, ustandaryzowany kod kreskowy znany i używany dziś na całym świecie, w handlu  i logistyce. Dziś, gdy każda firma przenosi część swojej działalności do Sieci, naszymi działaniami wspieramy również handel online za sprawą współpracy z takimi globalnymi firmami jak Google i platformami handlowymi na całym świecie. Wierzymy również, że kody kreskowe pomagają ratować życie poprzez monitorowanie podania leków i eliminację błędów medycznych. Kluczowe dla naszej działalności są zatem 4 branże, których przedstawicieli chcemy wspierać we wdrożeniu standardów oraz nagradzać za efekty tych działań. Zachęcamy wszystkie organizacje z wymienionych branż, które wdrożyły standardy GS1, do udziału w konkursie – komentuje Elżbieta Hałas, Członek Zarządu GS1 Polska.


Nagroda zostanie wręczona podczas konferencji „Kod Innowacji”, która obędzie się 15 listopada w Warszawie w hotelu Sound Garden. Wydarzeniu towarzyszyć będą prelekcje uznanych ekspertów wspierających nowoczesny biznes - Bartłomieja Goli, partnera generalnego SpeedUp Group, inwestującego w startupy oraz Pawła Tkaczyka, eksperta ds. budowania marek. Dobór prelegentów jest nieprzypadkowy. Ich prezentacje mogą stać się inspiracją dla uczestników spotkania do poszukiwania nowych rozwiązań w biznesie.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie: www.kodinnowacji.pl. Od środy, 10 października, na podanej stronie internetowej będzie także można oddać głos na najlepszy przykład wdrożenia standardów GS1 w przedsiębiorstwie.

Ostatnio zmieniany w piątek, 05 październik 2018 10:35
Zaloguj się by skomentować