Zaloguj się

Monitoring w systemie SENT, podatek akcyzowy, Intrastat - zapraszamy na szkolenia stacjonarne

Serdecznie zapraszamy na szkolenia stacjonarne organizowane przez Instytut Logistyki i Magazynowania na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Dzięki pomocy wykwalifikowanego trenera - praktyka uczestnicy szkoleń zdobędą nowe umiejętności oraz poznają praktyczne rozwiązania w zakresie stosowania przepisów prawa i ich zmian, oraz nowych instytucji wdrażanych w ramach tych zmian (w tym e-procedur). Szkolenia odbędą się pod koniec października w Poznaniu.


23 październik: Intrastat w nowym wydaniu
Szkolenie pozwoli zapoznać się z corocznymi zmianami w zakresie klasyfikacji towarowej. Przybliży uczestnikom instytucji dotyczących zgłoszeń Intrastatu, zobowiązanego podmiotu, ich przedstawiciela oraz procedur uproszczonych.
Szczegóły i rejestracja ->>


24 październik: Monitoring towarów w systemie SENT
Szkolenie pozwoli na przybliżenie oraz uporządkowanie wiedzy z zakresu ogólnych zasad monitorowania przewozu towarów wrażliwych i ich klasyfikacji. Uczestnicy zapoznają się z obowiązkami jakie nakłada się na nich w przypadku wysyłania, przemieszczania i odbioru towarów objętych wymogiem zgłoszenia w systemie SENT.
Celem szkolenia jest omówienie najnowszych zmian dotyczących monitorowania przewozu kolejowego jak i wywozu leków. Streszczenie zapowiedzi zmian związanych z geolokalizacją [USTAWA z dnia 15 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów (Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 października 2018 r.)]
Szczegóły i rejestracja ->>


25 październik: Podatek akcyzowy
Przedstawienie najnowszych trendów związanych z obrotem wyrobami akcyzowymi. Nie tylko systematyczne spojrzenie na zasady wynikające z przepisów akcyzowych, ale również wskazanie na ostatnie zmiany oraz kolejne zapowiedzi związane z elektronizacją prawa podatkowego.
Szczegóły i rejestracja ->>

Ostatnio zmieniany w czwartek, 18 październik 2018 13:11
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe