Zaloguj się

Verizon Connect wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotami według najnowszego raportu Berg Insight

Verizon Connect został wskazany jako wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania flotami zarówno globalnie, jak i w obu Amerykach, w najnowszym raporcie Fleet Management in the Americas - 8th Edition niezależnej szwedzkiej firmy badawczej Berg Insight.

   Rozwiązania do zarządzania flotami to według definicji systemy działające w pojazdach, które wykorzystują zbieranie danych z pojazdów oraz pozycjonowania satelitarnego, a następnie przekazują te dane do centralnej aplikacji dostępnej dla osób zarządzających flotą. 300-stronicowy raport Berg Insight w bardzo dogłębny sposób analizuje podmioty działające w tej branży.

- Nasz strategiczny research zapewnia unikalny wgląd w rynek zarządzania flotami oraz ekspercki komentarz - mówi Johan Fegerberg, dyrektor Berg Insights. - Verizon Connect wyłania się jako niewątpliwy lider w dziedzinie telematyki zarówno w ujęciu globalnym, jak i w obu Amerykach - nadaje tempo rozwojowi mobilnych platform technologicznych do zarządzania flotami.

- Jesteśmy zdecydowani w dalszym ciągu rewolucjonizować sposób, w jaki ludzie, pojazdy i towary poruszają się po świecie i ten raport podkreśla naszą pozycję lidera na tym dynamicznym rynku - mówi Jay Jaffin, CMO w Verizon Connect. - Utrzymujemy czołowe miejsce dzięki temu, że konsekwentnie stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu, pomagając im poprawiać bezpieczeństwo, wydajność i produktywność, jednocześnie redukując koszty. W Verizon Connect innowacja, automatyzacja i dostępne online dane łączą się po to, by wspólnie prowadzić świat będący w drodze.

   Verizon Connect jest liderem "świata w ruchu" - automatyzuje, optymalizuje i rewolucjonizuje sposób, w jaki przemieszczają się ludzie, pojazdy i towary. Pełna gama wiodących na rynku rozwiązań i usług z zakresu zarządzania flotami oraz pracownikami mobilnymi umożliwia klientom wykorzystanie innowacji, automatyzacji i dostępu do ogromnej ilości przydatnych w codziennej działalności danych. Dzięki temu Verizon Connect pomaga klientom stale zwiększać bezpieczeństwo, wydajność i produktywność. Firma zatrudnia ponad 3500 pracowników w 15 krajach i dostarcza wiodące platformy i rozwiązania mobilne.
  

   Fleet Management in the Americas jest ósmym z kolei raportem autorstwa Berg Insight (http://www.berginsight.com), analizującym najnowsze osiągnięcia w dziedzinie telematyki oraz rozwój rynku rozwiązań do zarządzania flotami w obu Amerykach, jak i w ujęciu globalnym.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 09 październik 2018 15:55
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe