Zaloguj się

Twórcy Yanosika zmniejszą wydatki na zużycie paliwa?

Firma Neptis S.A., twórca i operator znanego w Polsce systemu dla kierowców Yanosik, wprowadziła innowacyjną usługę tym razem skierowaną do polskich przedsiębiorców. Odnowiona oferta pod nazwą Flotis, to jedyne tego typu rozwiązanie na rodzimym rynku, które pozwoli obniżyć koszty związane z utrzymaniem floty pojazdów małych i dużych firm. W jaki sposób?

   Yanosik to system wzajemnego ostrzegania się kierowców o aktualnej sytuacji na drodze, m.in. o fotoradarach, kontrolach prędkości czy też wypadkach i remontach. Jest to bez wątpienia najbardziej znany produkt firmy Neptis S.A. Jednak twórcy tego narzędzia poszli o krok dalej, wprowadzając na polski rynek odnowioną ofertę Flotis skierowaną do przedsiębiorców, którzy chcą monitorować firmowe auta, a także poczynania i wyniki swoich pracowników.   

- Flotis obecny jest na rynku od 2009 roku. Z naszego rozwiązania skorzystało już tysiące firm. Po tylu latach funkcjonowania produktu postanowiliśmy odświeżyć naszą ofertę i stworzyć rozwiązanie, którego do tej pory próżno było szukać na polskim rynku - komentuje Sebastian Grzywa, Flotis. - Poprzez skuteczny monitoring GPS przedsiębiorcy mogą zwiększyć wydajność swoich firm i obniżyć koszty jej utrzymania.

   W nowej ofercie Flotis znalazł się nowoczesny lokalizator GPS, który przeznaczony jest do montażu ukrytego. Dzięki temu, że urządzenie nie jest zainstalowane w widocznym miejscu, właściciel firmy znacznie zwiększa szansę na odnalezienie pojazdu w przypadku jego kradzieży. Do monitoringu pojazdów, pracowników oraz związanych z tym wydatków służy połączona z urządzeniami w samochodach służbowych aplikacja Flotis Manager, która dostępna jest dla systemu iOS i Android. Z poziomu smartfona lub innego urządzenia elektronicznego właściciel firmy może w każdym momencie sprawdzić, m.in. aktualną pozycję auta, dane o prędkości pojazdu czy czas postoju pracownika. W ten sposób osoba zarządzająca może dokładniej planować trasy pracowników oraz optymalizować wydatki związane ze zużyciem paliwa. Dodatkowo przedsiębiorca może otrzymać alerty w momencie wyjechania pojazdu z określonej strefy, co dodatkowo chroni jego mienie przed kradzieżą bądź nieuczciwymi praktykami osób zatrudnionych.

- System Flotis jest polskim rozwiązaniem, ale jego zasięg jest globalny. Zatem właściciele firm, których pracownicy wykonują kursy międzynarodowe autami służbowymi również mogą na bieżąco monitorować realizowane przez nich zadania - komentuje Sebastian Grzywa, Flotis.

   Usługa monitoringu Flotis jest najtańsza na polskim rynku: abonament kosztuje 99 zł na rok, co w cyklu miesięcznym wynosi mniej niż 9 zł. Co więcej, wykupując taryfę przedsiębiorca nie musi podpisywać żadnej umowy, zmniejszając tym samym zbędne formalności do minimum. 
   Czy odświeżona usługa zrewolucjonizuje rynek monitoringu? Czas pokaże.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 15 październik 2018 14:31
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe