Zaloguj się

International Automotive Business Meeting

Rozpoczęła się rejestracja na International Automotive Business Meeting, najważniejsze biznesowe spotkanie branży motoryzacyjnej.

   Prelekcje, spotkania biznesowe, wymiana doświadczeń oraz dyskusje o rynku motoryzacyjnym i przyszłości e-mobility będą miały miejsce podczas dwudniowego wydarzenia, które odbędzie się 27-28 listopada 2018 roku w Expo Silesia w Sosnowcu.
   International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych.
   W wydarzeniu weźmie udział około 400 firm, nie tylko z Polski i Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak: Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.
W programie przewidziana jest konferencja z udziałem znanych międzynarodowych ekspertów z branży oraz kolacja galowa, a drugiego dnia spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B.

- IABM jest nie tylko konferencją, ale też międzynarodowym spotkaniem biznesowym w celu wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów handlowych. Okazją do uzyskania wglądu w przemysł motoryzacyjny, nowe technologie z nim związane oraz zbudowania wartościowej sieci kontaktów biznesowych - mówi Piero Cannas, prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.

   Rozmowy o przyszłości motoryzacji
International Automotive Business Meeting dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat przeobrażeń, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego.

27 listopada podczas konferencji będącej częścią IABM poruszone zostaną następujące kwestie:
•   Wpływ rozporządzenia UE dotyczącego emisji CO2; Gospodarz panelu: Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego
•   Polityka metropolitalna na rzecz przyszłości systemów ADAS i elektromobilności; Gospodarz panelu: Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych
•   Europejskie klastry motoryzacyjne: programy i projekty rozwojowe w zakresie elektromobilności i systemów ADAS; Gospodarz panelu: Klaster "Silesia Automotive & Advanced Manufacturing"
•  Przyszłość mobilności: punkt widzenia głównych podmiotów działających w sektorze motoryzacyjnym; Gospodarz panelu: Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych - członek Konfederacji Lewiatan

- Ograniczenie emisji szkodliwych substancji, w tym CO2 i NOX, to dziś jeden z najistotniejszych tematów dla branży motoryzacyjnej. Komisja Europejska postawiła przed nami bardzo ambitne cele redukcji emisji CO2 o 15% do 2025 roku i o 30% do 2030 roku. Czy europejskiej i polskiej branży motoryzacyjnej uda się osiągnąć ten cel? Jakie będą konsekwencje? I wreszcie - jak ewolucja, czy też może rewolucja, elektromobilności wpisze się w te działania? O tym wszystkim będziemy dyskutować na naszym panelu podczas konferencji International Automotive Business Meeting zorganizowanej przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową - zapowiada swój panel oraz całe wydarzenie Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.

Rejestracja: www.iabmevent.com

Organizatorzy: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Miasto Sosnowiec, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE)
Współorganizatorzy: Miasto Dąbrowa Górnicza, Klaster "Silesia Automotive & Advanced Manufacturing", Japan External Trade Organization (JETRO), Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Advantage Austria
Honorowy Patronat: Ambasada Włoch w Polsce, Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Partner główny: BITRON
Platinum partner: During 
Golden partner: FCA, Brembo, Marcegaglia, KPMG, LANZI, Civis, Plascotech, PL Europainting
Partnerzy medialni: Rzeczpospolita, Interia, eGospodarka, Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, Forum Elektromobilności, Menadżer Floty, Eurologistics, Flota, Nowoczesny Warsztat, Logistyka Produkcji, QBusiness.pl, Warsztat.pl, log24.pl, Gazzetta Italia

Ostatnio zmieniany w wtorek, 16 październik 2018 14:14
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe