Zaloguj się

C.H. Robinson Europe otwiera nowy oddział w regionie

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Dążąc do poszerzenia sieci oddziałów w regionie spółka C.H. Robinson otworzyła nowy oddział w niemieckiej Kolonii. Firma posiada obecnie 49 biur w strategicznych lokalizacjach w 16 europejskich krajach. 

   Kolonia to jeden z największych ośrodków transportu towarowego w Europie, a zarazem węzeł o międzynarodowym znaczeniu, dzięki czemu miasto jest atrakcyjną lokalizacją dla przedsiębiorstw z sektora produkcji i handlu.

- Centralne położenie miasta i jego doskonała infrastruktura transportowa sprawiają, że Kolonia stanowi jedno z najlepszych miejsc dla usług z zakresu logistyki obejmującej dostawę i wysyłkę towarów na skalę zarówno lokalną, krajową, jak i międzynarodową - powiedział Jeroen Eijsink, prezes spółki C.H. Robinson na Europę. - Wierzymy, że nowa lokalizacja i dostępność szerokiego wachlarza środków transportu stwarzają niepowtarzalne warunki dla potencjalnego rozwoju spółki.

- Otwarcie kolejnego oddziału jest świetną wiadomością także dla przewoźników z Polski. Szczególnie ze względu na większą dostępność ładunków powrotnych, do których dotarcie jest częstym wyzwaniem firm transportowych - podkreśla Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu C.H. Robinson w Europie Środkowej i Wschodniej. - Ograniczenie pustych przejazdów i dostęp do większej liczby zleceń z wysoko uprzemysłowionej części Niemiec niewątpliwie pozytywnie przełoży się rentowność tras i zwiększy zyski przewoźników. 

   Nowe biuro transportowe w Kolonii jest szóstym oddziałem spółki C.H. Robinson w Niemczech. Pozostałe biura w tym kraju to m.in. biura usług spedycyjnych w: Hamburgu, Frankfurcie, Monachium, Stuttgarcie i Tuttlingen.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 30 październik 2018 13:29
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe