Zaloguj się

Raben Konsumenckim Liderem Jakości 2018 w dziedzinie logistyki

Grupa Raben została uhonorowana złotym godłem w kategorii "Firmy logistyczne" w VIII edycji rankingu Konsumencki Lider Jakości. Ten ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez redakcję Strefy Gospodarki, ma na celu wyłonienie i promocję najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Grupa Raben zadebiutowała w badaniu Konsumencki Lider Jakości 2018 i od razu zajęła I miejsce w swojej kategorii. Przyznano jej aż 25% głosów. "Profesjonalna firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie", "światowy lider usług logistycznych, a do tego dobry pracodawca", "specjaliści i fachowcy od logistyki, współpracowałem z nimi, posiadają dużą wiedzę" - to tylko niektóre z uzasadnień decyzji, które zaowocowały złotym godłem dla firmy Raben. Respondenci kojarzą tę firmę z profesjonalizmem, odpowiedzialnością, elastycznością i terminowością.

- Cieszy nas nie tylko tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w dziedzinie logistyki, ale także opinia klientów, biorących udział w badaniu, o naszych usługach. To, jak jesteśmy postrzegani, jest zbieżne z misją, wizją i wartościami, które wyznaczyła sobie Grupa Raben. Od lat konsekwentnie realizujemy naszą strategię działania i zobowiązania wobec wszystkich interesariuszy. Jesteśmy z tego bardzo dumni - powiedziała Klaudyna Polanowska-Skrzypek, PR manager Grupy Raben.

Program Konsumencki Lider Jakości od 2011 roku dostarcza istotnych informacji o polskim rynku produktów i usług. Identyfikuje liderów poszczególnych branż na podstawie wskazań ekspertów i konsumentów, a dodatkowo zbiera wiedzę na temat jakości poszczególnych marek, przyczyn, dla których są one wybierane przez konsumentów, wreszcie skojarzeń, jakie budzą. Liderom kategorii przyznawane są złote, srebrne i brązowe godła oraz wyróżnienia. Ostatnie badanie bazowało na próbie aż 12 000 respondentów. Program jest organizowany przez redakcję, a jego wyniki promowane na łamach Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 08 styczeń 2019 15:16
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe