Zaloguj się

Netto Polska i Frigo Logistics rozszerzają współpracę do pełnej obsługi logistycznej

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Netto Polska i Frigo Logistics podpisały umowę o kontynuacji i rozszerzeniu współpracy do pełnej obsługi logistycznej produktów głęboko mrożonych.

Frigo Logistics w ramach nowej umowy świadczy kompleksową usługę obejmującą składowanie i dystrybucja towarów mrożonych do wszystkich sklepów sieci Netto w Polsce. Dotychczas Frigo Logistics realizowało dostawy do sklepów Netto z wyłączeniem północno-zachodniej części kraju, która była obsługiwana przez innego operatora. Prace związane z implementacją i rozszerzeniem zakresu obsługi zostały wdrożone w życie od 3 grudnia 2018 r., a pierwsze dostawy zostały planowo zrealizowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramem dostaw.
Netto Polska to kolejna, już piąta sieć handlowa, która wybrała i zaufała Frigo Logistics jako głównemu operatorowi logistycznemu produktów głęboko mrożonych. Frigo Logistics posiada mroźnie i platformy dystrybucyjne w Radomsku i Żninie oraz punkt przeładunkowy w Warszawie. Schemat operacyjny przyjęty we Frigo Logistics pozwala firmie na obsługę nie tylko sieci handlowych, ale również optymalną dystrybucję towarów na terenie całej Polski.

- Dla Frigo Logistics to kolejny ważny krok w kierunku umocnienia naszej pozycji lidera w dystrybucji produktów głęboko mrożonych w Polsce. Kolejne działania naszej firmy będą skierowane w stronę optymalizacji dystrybucji, co przyczyni się do stworzenia jeszcze atrakcyjniejszych rozwiązań transportowych dla naszych klientów - twierdzi Kris Verbruggen, prezes zarządu Frigo Logistics.

- Logistyka w każdej sieci handlowej odgrywa kluczową rolę w zabezpieczeniu właściwej pracy sklepu, a co za tym idzie - zaspokojeniu potrzeb zakupowych klientów - mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. - Dlatego cieszę się z rozszerzenia współpracy z wieloletnim i sprawdzonym partnerem, jakim jest Frigo Logistic i liczę, że pozwoli nam ona jeszcze lepiej dbać o terminowe dostawy mrożonek do wszystkich naszych sklepów, a co najważniejsze - zapewnić właściwe warunki transportu tych wrażliwych produktów, dzięki czemu ich jakość spełni najwyższe wymagania.

Ostatnio zmieniany w piątek, 11 styczeń 2019 09:26
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe