Zaloguj się

DB Schenker nawiązuje partnerstwo z Magento

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

DB Schenker ogłosił strategiczne partnerstwo z firmą Magento, jednym z wiodących, globalnych dostawców platform dla e-commerce. Celem jest wyposażenie małych i średnich firm handlowych w nowe, znaczące dla ich rozwoju, rozwiązanie.

Połączenie doświadczenia DB Schenker w zakresie realizacji zamówień na globalnym rynku logistycznym z możliwościami personalizacji i elastycznością platformy e-commerce firmy Magento zapewni sprzedawcom detalicznym bezproblemową integrację między procesami front-end i back-end na globalną skalę. Rozwiązanie, dostępne za pośrednictwem Magento Marketplace, stanowi szybki, wygodny i opłacalny sposób łączenia sklepów sieciowych i usług magazynowych.
Partnerstwo rozwinęło się w wyniku rosnącego zapotrzebowania klientów na śledzenie zamówień w sklepach internetowych. Oferowane rozwiązanie obejmuje wszystkie powiązane czynności magazynowe, w szczególności kompletację i pakowanie oraz aktualizację statusu dostawy w całym łańcuchu dostaw.

- W DB Schenker aktywnie inwestujemy w innowacyjne produkty oraz kanały, w związku z tym z niecierpliwością czekamy na współpracę z Magento w zakresie tworzenia nowych standardów w zarządzaniu globalnym łańcuchem dostaw - mówi Jochen Thewes, CEO w Schenker AG. - Jestem przekonany, że nowe rozwiązanie przyczyni się do znaczącej poprawy działalności naszych klientów w zakresie handlu elektronicznego.

Klienci będą mogli korzystać z sieci udogodnień DB Schenker, co zapewni najlepszą w swojej klasie realizację zamówień e-commerce. Jako strategiczny partner, Magento dostarczy firmom elastyczny system koszyków sklepowych oparty na technologii open source.

- Cieszymy się, że możemy powitać DB Schenker jako naszego nowego, globalnego partnera logistycznego i mamy nadzieję, że pomożemy naszym wspólnym partnerom handlowym w skutecznej realizacji usług e-commerce - powiedział Ryan Murden, Head of Business Development w Magento Commerce.

Nowa współpraca z Magento podkreśla dążenie DB Schenker do osiągnięcia wiodącej pozycji jako dostawcy w logistyce e-commerce. Nowy moduł „Warehouse Manager” jest teraz dostępny bezpłatnie za pośrednictwem Magento Marketplace. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://marketplace.magento.com/dbschenker-module-logistics.html.

Ostatnio zmieniany w środa, 16 styczeń 2019 09:08
Zaloguj się by skomentować