Zaloguj się

Nowy autoryzowany serwis Volvo Trucks i Renault Trucks w Jeżewie Starym na Podlasiu

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Z początkiem roku, w Jeżewie Starym, niedaleko Białegostoku, firma TT-Thermo King uruchomiła dwumarkowy, autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks. Do tej pory spółka skupiała się na serwisie układów klimatyzacyjnych.

 - W całej Polsce posiadamy sześć oddziałów. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy już rok temu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o wielomarkowe centrum serwisowe dla ciężarówek, dlatego propozycję nawiązania współpracy na prowadzenie autoryzowanego serwisu pojazdów Volvo Trucks i Renault Trucks w województwie podlaskim uznaliśmy za bardzo przyszłościową - mówi Krzysztof Więcko z firmy TT-Thermo King.

Umowa została podpisana pod koniec 2018 roku. Dzięki niej właściciele pojazdów z logo Volvo Trucks i Renault Trucks mogą od 1 stycznia 2019 r. korzystać z serwisu w Jeżewie Starym niedaleko Białegostoku (trasa S8 do Warszawy), wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz specjalistyczne narzędzia do naprawy pojazdów. Serwis w Jeżewie Starym posiada też bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych, komfortowy pokój wypoczynkowy dla kierowców oraz wygodny parking. W ramach nowej działalności oddział oferuje m.in. obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów ciężarowych Grupy, diagnostykę oraz naprawę poszczególnych układów i podzespołów, kontrolę i regulację układu jezdnego, montaż, legalizację i naprawę tachografów. Dla zagwarantowania jakości obsługi, załoga serwisu została powiększona o wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim stażem oraz doświadczonych pracowników działu obsługi klienta.

- Wszystko po to, aby również w segmencie serwisu pojazdów ciężarowych, zapewnić klientom szybką i skuteczną obsługę oraz osiągnąć wysoki poziom ich satysfakcji, charakterystyczny w naszej dotychczasowej działalności - wyjaśnia Krzysztof Więcko. - Serwis cały czas się rozwija, dlatego rekrutacja do podlaskiego oddziału wciąż trwa.

Nowy serwis dysponuje sześcioma stanowiskami roboczymi, ale już dzisiaj wiadomo, że w przyszłości to nie wystarczy. Dlatego spółka TT-Thermo King planuje budowę nowego, większego centrum serwisowego pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks. Ma być gotowe najpóźniej za trzy lata.

- Jesteśmy zadowoleni, że w tej części Polski udało nam się pozyskać tak doświadczonego i profesjonalnie działającego partnera. Myślę, że przełoży się to bezpośrednio na satysfakcję użytkowników pojazdów obydwu naszych marek - podkreśla Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci w Volvo Group Trucks Poland.

Nowy punkt serwisowy w Jeżewie Starym to także miejsce, gdzie można dokonać zakupu nowych pojazdów. Ulokowani w nim przedstawiciele handlowi Volvo Trucks i Renault Trucks, służą pomocą w dobraniu właściwego środka transportu niezależnie od rodzaju świadczonych usług. Służą też pomocą w uzyskaniu finansowania i wyborze usług dodatkowych.

Ostatnio zmieniany w środa, 23 styczeń 2019 15:40
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe