Zaloguj się

Volvo Group Truck Center Dąbrowa - Dealer Roku 2018 w Volvo Trucks

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Podczas dorocznej konferencji dealerów, która odbyła się 17 stycznia w Józefowie, uhonorowano najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Zaszczytny tytuł zdobył serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa, który jest laureatem tej nagrody już po raz czwarty w 15-letniej historii tego konkursu.

W corocznej rywalizacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce zarówno własne, jak i te należące do autoryzowanych partnerów firmy. Styczniowa konferencja zgromadziła aż 220 uczestników - dealerów, pracowników i partnerów biznesowych Volvo Group Trucks Poland.
Serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa w ubiegłym roku wyróżnił się najlepszą obsługą klienta i znakomitymi wynikami sprzedaży części i usług, dlatego został tak wysoko oceniony przez kapitułę konkursu. Zwycięski serwis, wraz z zaszczytnym tytułem, zdobył także prestiżowe, przechodnie trofeum, które w tym roku zyskało zupełnie nową formę, jeszcze bardziej odzwierciedlającą działalność autoryzowanych punktów obsługi.

- Na wynik miały wpływ m.in.: realizacja planu rocznego zakupów oryginalnych części zamiennych, wyniki sprzedaży, udział w kampaniach sprzedażowych, poziom satysfakcji klientów, czas wykonywania napraw awaryjnych w ramach działalności VAS - wymienia Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland.

W czasie konferencji zostały zaprezentowane również wyniki za 2018 rok oraz omówione plany i wyzwania na rok bieżący. Jak podkreśliła Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Group Trucks Poland, rok 2018 był bardzo dobry pod kątem wyników w obszarze usług posprzedażnych.
Konferencję dealerów wzbogaciły targi dostawców narzędzi, akcesoriów, olei i wyposażenia dodatkowego do samochodów ciężarowych, którzy zaprezentowali bardzo bogaty wybór swoich produktów i usług. Partnerami głównymi konferencji byli przedstawiciele Marek Berner, Eberspacher oraz Texaco.

Nagroda główna:
Volvo Trucks Dealer of the Year 2018 - Volvo Group Truck Center Dąbrowa

Nagrody w pozostałych kategoriach:
Przedstawiciel Handlowy Roku 2018 (w ramach niezależnej sieci agencyjnej) - Sebastian Maciejewski z Nijhof-Wassink
Najwyższa Jakość Obsługi Klienta w roku 2018 - TMiK Tomasz Dzida, Oddział Bełk
Skuteczność Napraw Awaryjnych - Repair Dealer Roku 2018 - Nijhof-Wassink, Oddział Rzgów
Największa Sprzedaż Kontraktów Serwisowych w roku 2018 - Volvo Group Truck Center Pietrzykowice

Ostatnio zmieniany w czwartek, 31 styczeń 2019 10:22
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe