logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Monitoring w systemie SENT, podatek akcyzowy, Intrastat w nowym wydaniu – zapraszamy na szkolenia stacjonarne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy na szkolenia stacjonarne organizowane przez naszego Wydawcę - Instytut Logistyki i Magazynowania na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Dzięki pomocy wykwalifikowanego trenera - praktyka uczestnicy szkoleń zdobędą nowe umiejętności oraz poznają praktyczne rozwiązania w zakresie stosowania przepisów prawa i ich zmian oraz nowych instytucji wdrażanych w ramach tych zmian (w tym e-procedur). Szkolenia odbędą się w lutym w Poznaniu.

6 lutego: Intrastat w nowym wydaniu


Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z tematyką zgłoszeń i obowiązkami z zakresu Intrastatu - systemu statystycznego, dzięki któremu możliwe jest zbieranie informacji i ustalanie stanu transakcji wewnątrzwspólnotowych.

Szczegóły i rejestracja ->>

 

19 lutego: Monitoring towarów w systemie SENT


Szkolenie pozwoli na przybliżenie oraz uporządkowanie wiedzy z zakresu ogólnych zasad monitorowania przewozu towarów wrażliwych i ich klasyfikacji. Uczestnicy zapoznają się z obowiązkami związanymi ze zgłoszeniami w systemie SENT.

Szczegóły i rejestracja ->>

 

20 lutego: Podatek akcyzowy


Celem szkolenia jest poznanie aktualnie obowiązujących podstaw prawnych w zakresie podatku akcyzowego, systemu opodatkowania wyrobów akcyzowych w UE, a także prognoz zmian w tym zakresie.

Szczegóły i rejestracja ->>

Ostatnio zmieniany piątek, 01 luty 2019 12:22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj