Zaloguj się

Bryan Adams rusza w trasę razem z DHL

Partnerstwo DHL i Bryana Adamsa zawiązało się dzięki wspólnej pasji do zrównoważonego rozwoju - Adams bierze udział w tworzeniu projektów ochrony środowiska wspólnie z Bryan Adams Foundation. DHL realizuje własny program ochrony środowiska i klimatu GoGreen. Zgodnie z misją Grupy Deutsche Post DHL „Mission 2050: Zero Emissions”, DHL posadzi jedno drzewo za każdy bilet sprzedany podczas tegorocznej trasy muzyka.

- Mam nadzieję, że to przesłanie stanie się standardem wszystkich partnerstw, takich jak to, ponieważ my ludzie musimy dbać o planetę tak bardzo, jak to tylko możliwe - mówi Bryan Adams.

DHL, świętujący w tym roku 50-lecie działalności, jako oficjalny partner logistyczny, będzie zarządzać usługami transportowymi dla Bryana Adamsa w ponad 20 krajach.

- Jako najbardziej międzynarodowa firma logistyczna na świecie cieszymy się, że możemy wspierać Bryana i jego zespół w światowej trasie „Shine A Light”, pomagając w dostarczaniu fanom na całym świecie niezapomnianych wrażeń koncertowych - mówi Frank Appel, CEO Deutsche Post DHL Group. - DHL będzie z dumą spoglądać wstecz na naszą historię, która zaczęła się w 1969 roku. 50 lat DHL to 50 lat przełomowych innowacji i pasja naszych 520 000 specjalistów od logistyki. Wspólnie dążymy do tego, aby łączyć ludzi i poprawić jakość ich życia. Nasze zaangażowanie w sadzenie drzew z Bryanem jest jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu.

Grupa Deutsche Post DHL zobowiązała się do zmniejszenia emisji w całej grupie do zera do 2050 roku poprzez wspieranie e-mobilności i wdrażanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie dostaw last mile, takich jak przykładowo rowery cargo.
Bryan Adams, laureat nagrody GRAMMY, rozpocznie światową trasę „Shine A Light” 25 lutego w Belfaście. 1 marca ukaże się album o tej samej nazwie. W Polsce Adams pojawi się dwukrotnie - 21 czerwca wystąpi na Ergo Arenie w Sopocie, a dzień później na wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 07 luty 2019 09:35
Zaloguj się by skomentować