Zaloguj się

Żabka Polska rozwija centra logistyczne i rekrutuje nowych pracowników

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Sieć Żabka prowadzi dalszy dynamiczny rozwój swoich pięciu centrów logistycznych, chcąc stale podnosić efektywność łańcucha dostaw. Sieć sklepów typu convenience poszukuje ponad 50-ciu  pracowników, w tym operatorów wózków widłowych oraz specjalistów obsługujących procesy magazynowe do centrum w Szałszy k. Gliwic oraz w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

Konsekwentny rozwój pionu logistycznego firmy Żabka Polska, w zakresie nowoczesnych rozwiązań w łańcuchu dostaw w sieci convenience, każdego dnia usprawnia procesy kompletacji i transportu, co przekłada się na jeszcze większą efektywność w realizacji dostaw do ponad 5,5 tys. sklepów zlokalizowanych w całej Polsce.

- Logistyka jest dla sieci handlowych jednym z najważniejszych obszarów działania, który pozwala im jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów w taki sposób, aby mogli znaleźć na sklepowych półkach to czego potrzebują. Niezmiernie ważne jest dla nas także dbanie o dobrą współpracę z franczyzobiorcami. Dlatego stawiamy na ciągły rozwój centrów logistycznych, poszukując kolejnych specjalistów, którzy wesprą nas w codziennych wyzwaniach i dalszym ulepszaniu procesów związanych z przyjmowaniem i dystrybucją towaru - zaznacza Katarzyna Słabowska, dyrektor Departamentu Logistyki w firmie Żabka.

W Centrum w Szałszy zatrudnienie znaleźć ma w najbliższym czasie dwudziestu operatorów wózków widłowych, a w Będzieszynie trzydziestu operatów wózków widłowych oraz specjalistów obsługujących procesy magazynowe. Poza operatorami, w centrum logistycznym pracę znajdą: magazynierzy, specjaliści ds. strategii magazynowej, kontrolerzy, specjaliści ds. realizacji wysyłki, dyspozytorzy, specjaliści ds. wsparcia logistyki oraz analityk. Wszyscy pracownicy centrów logistycznych Żabki mogą liczyć na korzystne warunki zatrudnienia, w tym na: umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń, uwzględniający premie i dodatki transportowe. Ponadto sieć oferuje im możliwość dalszego rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia, a także szereg dodatkowych benefitów w postaci pakietu sportowego i medycznego czy ubezpieczenia grupowego.
Centrum logistyczne w Będzieszynie otwarto w 2015 roku. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi około 27 tys. m kw., w tym ponad 24,9 tys. m kw. powierzchni magazynowej. Centrum obsługuje dostawy do ponad 900 sklepów zlokalizowanych od Bydgoszczy, przez Gdańsk po Koszalin, Elbląg i Olsztyn. Z kolei Centrum logistyczne w Szałszy k. Gliwic uruchomione zostało na początku 2018 roku. Jego całkowita powierzchnia wynosi około 25 tys. m kw., z czego ponad 23 tys. m kw. stanowią powierzchnie magazynowe, zaś resztę zajmują biura. Wraz z Centrum logistycznym w Tychach docelowo ma zaopatrywać całą południową Polskę.
Poza Szałszą i Będzieszynem, Żabka posiada centra logistyczne także w Plewiskach, Nadarzynie i Tychach. We wszystkich pięciu obiektach zatrudnionych jest łącznie prawie 900 osób.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w centrum logistycznym w Będzieszynie mogą przesłać swoje aplikacje na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w przypadku centrum logistycznego w Gliwicach, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub bezpośrednio dostarczyć dokumenty do Działu Kadr danego centrum logistycznego. Szczegółowe ogłoszenia o pracę znaleźć można na https://www.zabka.pl/pracuj-z-nami oraz pracuj.pl.

Ostatnio zmieniany w środa, 13 marzec 2019 13:28
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe