logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS - już za dwa tygodnie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już za dwa tygodnie odbędzie się w Warszawie jedenasta edycja Międzynarodowych Targów Opakowań PACKAGING INNOVATIONS. To wydarzenie, na którym będzie można zobaczyć nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi w ramach siedmiu stref tematycznych.

W gronie ponad 150 wystawców znajdą się producenci i dostawcy: opakowań, etykiet, systemów znakowania, displayów, rozwiązań w zakresie projektowania opakowań, uszlachetnień druku w zastosowaniu do opakowań i etykiet oraz usług pakowania, konfekcjonowania i magazynowania.
Podczas trwania targów odbędzie się V edycja Konferencji Label Innovations pod hasłem "Eko, które kupi konsument - czyli o ekoinnowacjach w opakowaniach". Prelegenci będą koncentrowali się wokół szans rozwojowych, jakie mogą przynieść producentom trendy - ekologiczny i premium - w branży opakowań. W ramach wydarzenia będzie można także wziąć udział w bezpłatnych seminariach workShops, podczas których eksperci przybliżą m.in. problematykę zabezpieczeń i recyklingu opakowań, przedstawią biodegradowalne i jadalne opakowania przyszłości oraz scharakteryzują aktualny rynek opakowań plastikowych i perspektywy jego rozwoju. Na szczególną uwagę zasługuje wystąpienie Dominika Kupisza, eksperta Instytutu Logistyki i Magazynowania na temat identyfikacji produktów w kontekście relacji biznesowych oraz analizy technik druku i najczęściej popełnianych błędów wraz z ich konsekwencjami finansowo-organizacyjnymi.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.packaginginnovations.pl

Ostatnio zmieniany czwartek, 14 marzec 2019 15:06

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj