Zaloguj się

Grupa GEFCO - transport kolejowy towarów niebezpiecznych w 30 dni do Chin

Grupa GEFCO wprowadza do oferty zoptymalizowane rozwiązania w zakresie transportu kolejowego towarów niebezpiecznych między Europą a Azją. Wielkość ładunku może wahać się od jednego kontenera 40HC po dedykowany zwarty skład pociągowy. Czas dostawy z Polski wynosi do 30 dni.

Zmiany w przewozie towarów Nowym Jedwabnym Szklakiem to odpowiedź GEFCO na rosnące zapotrzebowanie na usługi transportu towarów niebezpiecznych, w szczególności dla branż: motoryzacyjnej, przemysłowej i technologicznej. Czas dostawy, liczony od wyjścia towaru z głównych hubów kolejowych w Polsce lub Niemczech, wynosi 30 dni. W ramach nowego rozwiązania, GEFCO zapewnia transport przesyłek IMO klas: 5 (substancje utleniające i nadtlenki organiczne), 8 (materiały żrące) oraz 9 (inne materiały i przedmioty niebezpieczne).

Transport towarów niebezpiecznych Nowym Jedwabnym Szlakiem przez Grupę GEFCO:
•   jeden transport w tygodniu
•   transporty regularne i o charakterze spot
•   wielkość od pojedynczego kontenera 40HC do zwartego składu pociągowego
•   ładunek paletowy grupowany
•   możliwość transportu cystern i zbiorników typu Flexitank
•   usługi transportowe na Wschód
•   transport na specjalne życzenie przesyłek [IMO] z innych klas

Grupa GEFCO, w ramach transportu towarów niebezpiecznych do Azji, oferuje rozwiązania typu door-to-door, które obejmują: drogowy lub kolejowy transport wstępny zgodny z ADR, wsparcie w kompletowaniu dokumentacji przewozowej, odprawę celną w Europie i Chinach oraz dalszy transport drogowy na terenie Chin do klienta. Pełna kontrola nad przepływem towarów jest możliwa poprzez stronę www, dedykowane centrum obsługi klienta oraz wieżę kontroli łańcucha dostaw GEFCO.

Więcej informacji o transporcie towarów Nowym Jedwabnym Szlakiem oraz bezpłatny poradnik 5 rozwiązań na problemy celne związane z BREXITEM znajdziesz na stronie pl.gefco.net/pl/newsroom/newsy. Polub profil GEFCO Polska na Facebooku: www.facebook.com/GEFCOPolska.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 12 grudzień 2019 07:17
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe