Zaloguj się

3. edycja Blue Run - "Pobiegnij Po Woli dla Autyzmu"

12 kwietnia br. o godz. 10.00 wystartuje kolejna, już trzecia, edycja Niebieskiego Biegu Charytatywnego organizowanego przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield. Głównym celem wydarzenia jest integracja środowiska ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych poprzez wspólne działanie na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin. Cushman & Wakefield zachęca do wsparcia tej szczytnej inicjatywy i wzięcia udziału w niebieskim drużynowym biegu charytatywnym. W tym roku bieg będzie połączony z grą miejską "Po Woli”.

Kwiecień to szczególny miesiąc, w którym na rynku nieruchomości komercyjnych przypomina się o osobach z autyzmem. Dlatego już trzeci rok z rzędu firma doradcza Cushman & Wakefield organizuje Niebieski Bieg Charytatywny. W ramach sportowej rywalizacji firma przeznaczy cały zebrany dochód na wsparcie działalności Fundacji i Przedszkola Integracyjnego Mądre Główki, które przez cały rok wspiera rodziny i dzieci zmagające się z autyzmem. Po biegu i rozwiązaniu ostatniej zagadki wszystkie drużyny i osoby wspierające inicjatywę Niebieskiego Biegu Charytatywnego zostaną zaproszone na piknik, podczas którego zostaną ogłoszeni zwycięzcy biegu "Po Woli". Piknik odbędzie się w 19. dzielnicy, przy ul. Kolejowej 47 (teren biura sprzedaży).
Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału powinny zarejestrować się za pomocą formularza online: http://info.cushmanwakefield.com/bluerun, najpóźniej do 29 marca 2019 r. Koszt udziału jednej drużyny (2-5 osób) wynosi 1,000 zł netto (umowa darowizny jest podpisywana bezpośrednio z Fundacją).
W liczącej około pięć kilometrów trasie uczestnicy gry miejskiej będą mogli pierwszy raz zobaczyć i skorzystać z najnowszego projektu firmy Cushman & Wakefield - mapy "Co Kto Woli?". Od samego początku inicjatywę wspierała redakcja portalu nowawarszawa.pl, która również była jej partnerem medialnym razem z portalem branżowym propertynews.pl i magazynem Eurobuild CEE. Wśród sponsorów projektu znaleźli się deweloperzy LC Corp, Yareal oraz światowy operator powierzchni coworkingowych firma WeWork.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 25 marzec 2019 11:23
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe