Zaloguj się

Robert Lewandowski i piłkarze Bayern München w kampanii rekrutacyjnej DHL Supply Chain

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

DHL Supply Chain to operator logistyczny, będący częścią globalnej GRUPY logistycznej DP DHL. Na polskim rynku działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3000 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem, firma zatrudni do końca roku ponad 1000 osób - głównie na stanowiska magazynierów, operatorów wózków widłowych, osób na stanowiska team leaderów, a także do działów operacyjnych: IT, HR czy księgowości.

- Rok 2018 był wyjątkowy - pełen wyzwań, sukcesów i intensywnego rozwoju firmy. Jesteśmy dumni z kontraktów podpisanych z naszymi klientami, między innymi Zalando czy PEPCO, dzięki którym nasz rozwój jest możliwy. Obsługa logistyczna i dostarczenie rozwiązań naszym klientom, do których się zobowiązaliśmy, jest dla nas kluczowe. Dlatego rozpoczynamy intensywną rekrutację pracowników do naszego, rosnącego w niezwykle szybkim tempie, zespołu - mówi Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

DHL Supply Chain rozpoczyna rekrutację w pierwszej kolejności do swoich lokalizacji w: Sosnowcu, Łodzi, Głuchowie k/Łodzi i k/Poznania. Każdy pracownik podpisuje stałą umowę na pełen etat, a poza wynagrodzeniem otrzymuje też dodatkowe benefity. Może liczyć na premie, prywatną opiekę medyczną, korzystać z karty MultiSport, pozwalającej na dofinansowanie wyjść na basen czy do siłowni. Firma zapewnia również "wczasy pod gruszą" i możliwość grupowego ubezpieczenia. DHL Supply Chain przywiązuje ogromną wagę do rozwoju swoich pracowników - na każdego pracownika, który z zaangażowaniem i pasją przykłada się do swoich obowiązków czekają szkolenia, firma oferuje możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz awansu. Dołączenie do DHL Supply Chain daje możliwość dalszego wzrostu ponieważ 70% kadry kierowniczej jest wyłaniana w ramach wewnętrznych promocji. DHL Supply Chain, jako firma odpowiedzialna społecznie, wspiera swoich pracowników i różne projekty, które mają na celu: pomoc najbardziej potrzebującym, promocję ekologii czy aktywność sportową pracowników.

- Aktywność fizyczna i promowanie zdrowego trybu życia wśród naszych pracowników jest niezwykle ważne. Podziwiamy pasję i zaangażowanie, z jaką nasi koledzy biorą udział w różnego rodzaju zawodach, biegach, czy też grają w drużynie piłkarskiej DHL, zdobywając wspaniałe trofea w turniejach. Dlatego w naszej kampanii zdecydowaliśmy się użyć wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayern München, którą DHL wspiera od wielu lat. Sukces Roberta, a także drużyny Bayern München to kompilacja ciężkiej pracy, poświęcenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę. Te ideały są nam bliskie również w DHL i wierzymy, że zachęcą kandydatów do dołączenia do naszej DHL-owej drużyny - dodaje Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

Osobom, które chciałyby dołączyć do zespołu DHL Supply Chain, firma oferuje nie tylko stabilne, ale również ciekawe i przyjazne miejsce pracy. Jako członek koalicji "Przyjazna Rekrutacja", dbając o komfort kandydatów i przyszłych pracowników, firma dokłada wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie oraz był źródłem pozytywnych wrażeń na każdym jego etapie.

Aplikować o pracę można pod adresem: www.zostanjednymznas.pl lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontakt telefoniczny pod numerem 728 497 487.

Ostatnio zmieniany w środa, 03 kwiecień 2019 09:30
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe