Zaloguj się

Integracja kart paliwowych UTA w systemie do zarządzania flotą Verizon Connect

Verizon Connect i UTA, dostawca kart paliwowych, będą współpracować w celu dostarczenia uproszczonych danych o transakcjach paliwowych za pośrednictwem platformy Verizon Connect Reveal, pomagając menedżerom flot zidentyfikować możliwości ograniczenia emisji i kosztów paliwa.

Integracja z UTA umożliwia menadżerom flot szybkie i proste generowanie raportów, które łączą dane o paliwie z informacjami GPS. Dzięki temu mogą identyfikować i przypisywać transakcje, aby lepiej zarządzać kosztami paliwa. Kluczowe raporty zawierają dane o:
•    Kupionym paliwie - system analizuje zakupy paliwa dla każdego pojazdu i identyfikuje braki efektywności oraz wskazuje możliwości optymalizacji.
•    Efektywności paliwowej - system udostępnia dane o zużyciu paliwa i wskazuje zachowania kierowcy, które wpływają na jego marnowanie.
•    Utraconym paliwie - system porównuje transakcje paliwowe dla każdego pojazdu, które określają, czy pojazd był w miejscu transakcji i czy zakupiono nadmiar paliwa.
•    Śladzie węglowym - system oblicza ślad węglowy każdego pojazdu, dzięki czemu organizacje mogą redukować negatywny wpływ na środowisko.

- Paliwo często jest największym kosztem w firmach opartych na flocie i uzyskanie wglądu w szczegóły związane z transakcjami za nie i tego, jak jest wykorzystywane, to ważny element zarządzanie finansami organizacji - mówi Derek Bryan, EMEA vice president w Verizon Connect. - Integracja UTA z systemem do zarządzania flotą Verizon Connect Reveal umożliwia klientom lepiej zarządzać wydatkami na paliwo poprzez pomoc w identyfikacji słabej efektywności i przypadków nadużyć.

- Integracja między Verizon Connect i UTA oferuje klientom większy poziom przejrzystości i zwiększa wartość wykorzystywanych usług - powiedział Stefan Horst, head of marketing w UTA. - Dając klientom lepszy wgląd w koszty, które mają wpływ na końcowy bilans działalności firmy, umożliwiamy im lepsze zarządzanie wydatkami na paliwo i usprawnienie działalności floty.

Integracja kart paliwowych UTA z systemem do zarządzania flotą Verizon Connect Reveal jest obecnie dostępne w Polsce, Niemczech i Francji.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 18 kwiecień 2019 08:59
Zaloguj się by skomentować