Zaloguj się

Bank innowacji logistycznych znów otwarty

Masz start-up i chcesz zrewolucjonizować logistykę? Rozwiń skrzydła i wystartuj ze swoim biznesem dzięki konkursowi LOG UP - Logistic Start-up Bank, organizowanemu przez wydawnictwo Forum Media Polska. Jakie znaczenie mają start-upy dla współczesnej logistyki? Okazuje się, że rośnie ono szczególnie ze względu na ciągły rozwój technologii, napędzający jednocześnie popyt na innowacyjne rozwiązania. Start-upy wciąż mnożą się na rynku. Wyróżniają się pomysłowością oraz elastycznością, których często brakuje korporacjom z ugruntowaną pozycją. Niestety, tak szybko jak powstają - tak szybko znikają. Jak z setek nowych projektów wyłowić te najciekawsze?

LOG UP - Logistic Start-up Bank to szansa dla osób i firm, które chcą i wiedzą, jak pomóc współczesnej logistyce. Konkurs jest skierowany do projektów, które mogą w innowacyjny sposób usprawnić procesy logistyczne realizowane w firmach z różnych branż i o różnej wielkości. To pierwszy konkurs dla start-upów, który bezpośrednio łączy projekty z obszaru logistyki z oceną praktyków odpowiedzialnych w przedsiębiorstwach za ten obszar oraz ekspertów rynkowych. Do pierwszej edycji zgłosiło się kilkadziesiąt firm. Spośród tych projektów Kapituła Konkursu wybrała trzy najlepsze, które 14 listopada 2018 r. podczas X Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse zostały zaprezentowane blisko 300 praktykom logistyki.
Druga edycja LOG UP to kolejna okazja dla tych, którzy mają ciekawy pomysł. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoim innowacyjnym rozwiązaniem, wspierającym logistykę. Zainteresowane osoby, firmy lub projekty swoje zgłoszenia mogą nadsyłać do 13. września br. Finał, wzorem pierwszej edycji, odbędzie się podczas Kongresu Modern Warehouse - 13-14 listopada 2019 r. Więcej informacji na temat uczestnictwa i poprzedniej edycji jest dostępnych na stronie www.logup.pl

Ostatnio zmieniany w środa, 19 czerwiec 2019 09:32
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe