Zaloguj się

DB Schenker zainaugurował VIII edycję programu stażowego

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Edukacja

18 studentów i absolwentów kierunków logistycznych rozpoczęło 3-miesięczny staż w kilkunastu lokalizacjach DB Schenker w całej Polsce.

Dzięki programowi stażowemu, studenci i absolwenci kierunków związanych z logistyką oraz transportem będą mogli poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, a także zyskają szansę na ofertę pracy po odbytym stażu.

Udział w programie stażowym oferowanym przez naszą organizację to wyjątkowa okazja do poznania branży logistycznej i zdobycia cennego doświadczenia. Dzięki temu młodzi ludzie mogą wykorzystać swój potencjał i zdobywać doświadczenie zawodowe w rożnych logistycznych biznesach. To już kolejna edycja programu stażowego, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Co roku jesteśmy ciekawi, czym nas zaskoczą nasi uczestnicy programu stażowego. W tym roku mamy wyjątkowo dużą grupę, z czego się bardzo cieszymy - mówi Marcin Rawinis, HR Business Partner w Schenker Sp. z o.o.

Na inauguracyjnym spotkaniu studenci mogli lepiej poznać strukturę firmy i jej historię. Wzięli w nim udział przedstawiciele grupy zarządzającej DB Schenker, którzy odpowiadali na pytania stażystów i wyjaśniali im specyfikę działalności operatora logistycznego. Podczas wizyty w terminalu nowi stażyści mieli okazję dokładnie przyjrzeć się realizowanym procesom.
Od lipca do końca września stażyści będą zdobywać doświadczenie, między innymi w zakresie procesów terminalowych, operacji czy zarządzania siecią logistyczną. Uczestnicy programu otrzymali umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Mogą liczyć również na wsparcie indywidualnych opiekunów.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 15 lipiec 2019 09:59
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe