Zaloguj się

AMAZON - KROK PIERWSZY, czyli jak wygrać maraton biegnąc po polu minowym - webinarium już 30 lipca!

Sprzedajesz w Internecie? A może planujesz dopiero rozpocząć działalność w e-commerce? Jeśli interesuje Cię e-handel zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych webinariów "Tajniki sprzedaży na zagranicznych platformach internetowych", organizowanych przez globalną organizacją GS1, dostawcę kodu EAN (numeru GTIN) - identyfikatora produktu potrzebnego do sprzedaży na zagranicznych i rodzimych marketplacach.

Dzięki webinariom poznasz praktyczne aspekty aktywności na marketplace’ach oraz będziesz miał możliwość wymiany myśli i zadawania pytań na chacie. Pierwsze wystąpienie będzie poświęcone sprzedaży na platformie Amazon i odbędzie się 30 lipca o godzinie 12.00.  Webinarium poprowadzi Damian Wiszowaty - CEO firmy Gonito, specjalizującej się w obsłudze kont firmowych na platformie Amazon.
 
Agenda:

AMAZON - KROK PIERWSZY, czyli jak wygrać maraton biegnąc po polu minowym.  Dowiedz się, dlaczego Amazon nie jest dla każdego oraz o faktach i mitach na temat sprzedaży na Amazon, czyli:

- dlaczego przygotowanie się do sprzedaży na Amazon jest ważniejsze niż sama sprzedaż,
- jak postawić pierwszy krok na Amazonie, który nie będzie krokiem ostatnim,
- co zrobić, żeby przy okazji sprzedaży na Amazonie nie zastawić domu.

Prowadzący:

Damian Wiszowaty: Ekspert Amazon, prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 300 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon.  Założyciel Gonito świadczącego usługi kompleksowego wdrożenia, obsługi i realizacji sprzedaży na platformie Amazon.

Więcej o webinarium na stronie GS1 Polska.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 18 lipiec 2019 12:16
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe