Zaloguj się

GLS Poland i WTS Sparta w parze

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Firma kurierska już od trzech lat wspiera polski żużel, m.in. jest sponsorem generalnym reprezentacji narodowej i partnerem polskich turniejów Speedway Grand Prix. Teraz, po raz pierwszy, angażuje się w bezpośrednią współpracę z jednym z klubów.

Przed tegorocznym turniejem z cyklu Speedway Grand Prix we Wrocławiu, czyli jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie "czarnego sportu", GLS rozpoczął współpracę z klubem żużlowym Betard Sparta Wrocław. Firma kurierska będzie obsługiwała dostawy z klubowego sklepu internetowego.

W ramach współpracy z naszymi partnerami dostarczamy już przesyłki dla Ekstraligi oraz Polskiego Związku Motorowego. Teraz angażujemy się także na poziomie klubowym, niezwykle ważnym dla fanów żużla w kraju. Zaczynamy we Wrocławiu, ponieważ Sparta to klub z wielkimi tradycjami i ambicjami, występujący na pięknym i nowoczesnym stadionie, na który w tym roku wróciło SGP, a my dostarczyliśmy trofeum dla zwycięzcy - mówi Małgorzata Markowska, marketing manager w GLS Poland.

WTS Sparta nawiązała tego rodzaju bezpośrednią współpracę z firmą kurierską jako pierwszy klub w żużlowej lidze.

- Cieszymy się, że naszym partnerem została renomowana, międzynarodowa firma. GLS gwarantuje najwyższą jakość usług kurierskich, z czego skorzystają zarówno kibice, jak i nasi zawodnicy - dodaje Michał Wojtas, manager ds. marketingu WTS Sparta.

W ramach współpracy GLS Poland będzie też widoczne w trakcie meczów ligowych Sparty na Stadionie Olimpijskim. Dodajmy, że firma kurierska jest już obecna w ramach transmisji telewizyjnych z meczów PGE Ekstraligi, czyli najsilniejszej pod względem sportowym i cieszącej się największą widownią ligi żużlowej na świecie.

Kurierzy mocni na żużlu
Firma kurierska GLS Poland jest coraz mocniej związana z polskim żużlem. Od 2017 roku, a więc już trzeci sezon z rzędu, pozostaje sponsorem generalnym naszej narodowej kadry. Jest również partnerem PGE Ekstraligi oraz turniejów Speedway Grand Prix i Speedway of Nations (dawniej Drużynowy Puchar Świata).
Logotyp GLS Poland jest widoczny na strojach sportowców, na ich żużlowych maszynach, na bandach reklamowych podczas meczów drużyny oraz na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych. Firma jest również obecna w miasteczkach kibica, organizowanych przed występami żużlowej reprezentacji Polski oraz podczas polskiej edycji meczów Speedway Grand Prix.

- Z dumą wspieramy polski żużel. To niezwykle widowiskowa dyscyplina, w której polscy zawodnicy odnoszą imponujące sukcesy. Istotny jest też fakt, że żużel cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością i kojarzy się z pozytywnymi emocjami - podkreśla Małgorzata Markowska.

General Logistics Systems (GLS) Poland to jeden z najważniejszych operatorów na polskim rynku logistycznym. Firma sukcesywnie rozwija elastyczne rozwiązania dla dostaw na ostatniej mili, wprowadza zaawansowane rozwiązania IT oraz rozbudowuje infrastrukturę bazową. W całym kraju dysponuje siecią 1600 punktów odbioru i nadania ParcelShop. W ramach pilotażowego programu aż 100 z nich zostanie przekształconych w Punkty Szybkiej Paczki, które będą działały w tym samym modelu (shop in shop). GLS Poland wprowadza też własne, firmowe Punkty Szybkiej Paczki, zapewniające jeszcze szerszy, kompleksowy zakres usług i z zespołem w całości tworzonym przez pracowników firmy kurierskiej. Cała sieć operatora, za pośrednictwem spółek-córek oraz partnerów transportowych, obejmuje 41 krajów w Europie. Firma działa też na rynkach w USA i Kanadzie.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 01 październik 2019 12:34
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe