Zaloguj się

Wdrożenia rynkowe inspiracją dla praktycznych szkoleń

  •  oprac. ŁP
  • Kategoria: Edukacja
Polecamy! Wdrożenia rynkowe inspiracją dla praktycznych szkoleń

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza na stacjonarne szkolenia pt.: "Monitoring towarów w systemie SENT" oraz "INTRASTAT w 2019 roku". Szkolenia organizowane są na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Dzięki pomocy wykwalifikowanego trenera - praktyka, uczestnicy szkoleń zdobędą nowe umiejętności oraz poznają praktyczne rozwiązania w zakresie stosowania przepisów prawa i ich zmian oraz nowych instytucji wdrażanych w ramach tych zmian (w tym e-procedur).

Najbliższe szkolenia zaplanowane są w dniach: 8 i 10 PAŹDZIERNIKA 2019 r. w siedzibie: Sieć Badawcza  Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, przy ul. Estkowskiego 6.
Uczestnicy cenią nasze szkolenia za wysoki poziom merytoryczny, organizacyjny i praktyczne rozwiązania warsztatowe. Prowadzący stosuje metody szkoleniowe aktywizujące uczestników, zapewniając dużo praktycznej i przydatnej wiedzy.
 
8 października 2019: "Monitoring towarów w systemie SENT"
Szkolenie pozwoli na przybliżenie oraz uporządkowanie wiedzy z zakresu ogólnych zasad monitorowania przewozu towarów wrażliwych i ich klasyfikacji. Uczestnicy zapoznają się z obowiązkami, jakie nakłada się na nich w przypadku wysyłania, przemieszczania i odbioru towarów objętych wymogiem zgłoszenia w systemie SENT.
Celem szkolenia jest omówienie zmian dotyczących monitorowania przewozu kolejowego, jak i wywozu leków. Streszczenie zmian związanych z geolokalizacją [USTAWA z dnia 15 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów (Ustawa weszła w życie z dniem 1 października 2018 r.). Przedstawienie najnowszych aktualnych zmian w tym zakresie.
Szczegóły i rejestracja ->>
 
10 października 2019: "Intrastat w 2019 roku"
System Intrastat w Polsce funkcjonuje od 1 maja 2004 roku, gdy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. Dobra znajomość przepisów celnych i podatkowych oraz umiejętność prawidłowej ich interpretacji jest niezbędna do prawidłowego stosowania zasad obrotu towarowego z krajami Unii Europejskiej. Zapraszamy do udziału w szkoleniu, podczas  którego przybliżymy i wyjaśnimy uczestnikom tematykę zgłoszeń Intrastat w nowym wydaniu, zobowiązanego podmiotu, ich przedstawiciela oraz procedur uproszczonych. Szkolenie pozwoli też zapoznać się z corocznymi zmianami w zakresie klasyfikacji  towarowej.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z obowiązkami z zakresu Intrastatu - systemu statystycznego, dzięki któremu możliwe jest zbieranie informacji i ustalanie stanu transakcji wewnątrzwspólnotowych.
Szczegóły i rejestracja ->>

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń.
(UWAGA: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

Cena każdego z ww. szkoleń wynosi: 780,00 zł (VAT zw.)* / 1 osobę
* Usługa zwolniona od podatku na podstawie par. 3 ust.1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20.12.2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (Dz. U. z  2018 r.‚ poz. 701)
RABAT: 10% dla każdej osoby przy zgłoszeniu na szkolenie min. 2 osób z tej samej firmy.

Cena szkolenia obejmuje:
- uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe w formie papierowej, materiały piśmiennicze (notatnik, długopis), certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz przerwy kawowe i lunch.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie tej informacji do osób w Państwa organizacji zainteresowanych powyższą tematyką.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Elżbieta Oskory; nr tel. 61 666 48 56; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

Ostatnio zmieniany w wtorek, 01 październik 2019 09:44
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe