Zaloguj się

175 000 zł od Prologis dla najlepszych studentów logistyki

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Edukacja
Od lewej: Dariusz Kisielewicz - Najlepszy Absolwent WSL; Karla Wesołowska - autorka Najlepszej Pracy Dyplomowej; Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis oraz Przemysław Filipiak - zdobywca nagrody w kategorii Najlepsza Praca Magisterska. Od lewej: Dariusz Kisielewicz - Najlepszy Absolwent WSL; Karla Wesołowska - autorka Najlepszej Pracy Dyplomowej; Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis oraz Przemysław Filipiak - zdobywca nagrody w kategorii Najlepsza Praca Magisterska.

Prologis po raz czternasty ogłosił zwycięzców konkursu "Prologis Najlepszym".

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, po raz czternasty ogłosił zwycięzców konkursu "Prologis Najlepszym". Nagrody zostały wręczone 28 września na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Łączna wartość stypendiów, ufundowanych przez Prologis dla studentów poznańskiej uczelni w ramach wszystkich edycji konkursu, wyniosła aż 175 000 zł.
Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2018/2019 w trzech kategoriach:
• Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Przemysława Filipiaka pt. "Ocena funkcjonalności wybranych systemów CRM w przedsiębiorstwie obsługującym wiele branż", napisana pod kierownictwem dra inż. Romana Domańskiego,
• Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymała Karla Wesołowska za pracę "Procesy realizacji zamówień w firmie EKOL LOGISTICS i możliwości ich poprawy" napisana pod kierownictwem dra inż. Adama Kolińskiego,
• Najlepszy Absolwent - tytuł przyznano Dariuszowi Kisielewiczowi za najwyższą średnią ocen na poziomie 4,89 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.

- W Prologis promujemy aktywnych i pracowitych ludzi. Dlatego w ramach programu "Prologis Najlepszym" nagrodziliśmy w sumie 37 wyróżniających się studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości aż 175 000 zł. Laureaci "Prologis Najlepszym" mają otwarte drzwi do kariery w logistyce i wkrótce wywrą widoczny wpływ na kształt rynku magazynowego w Polsce. Jestem przekonana, że z większością z nich spotkamy się też w przyszłości jako partnerzy w biznesie - powiedziała Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis.

Każdy z tegorocznych zwycięzców otrzymał stypendium finansowe w wysokości 4 000 zł ufundowane przez firmę Prologis.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 01 październik 2019 12:39
Zaloguj się by skomentować