Zaloguj się

Element Logic startuje z rozwiązaniem automatycznej kompletacji

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Element Logic wystartował z systemem automatycznej kompletacji, która łączy w sobie doświadczenie firmy w automatycznych rozwiązaniach magazynowych z czołową technologią automatycznej kompletacji z RightHand Robotics (RHR).

Rozwiązanie automatycznej kompletacji pojedynczych towarów z Element Logic łączy nagradzaną wielokrotnie technologię z RightHand Robotics z systemem software Element Logic. Rozwiązanie to integruje się z każdym systemem zarządzania magazynem lub bezpośrednio z systemami klasy ERP, umożliwiając klientom obniżenie kosztów operacyjnych oraz ogólną poprawę zysków.

Range, Rate, and Reliability (Rozpiętość, Szybkość i Niezawodność)
Technologia RHR celuje w 3R: z j. ang.: "Range, Rate, Reliability", co można przetłumaczyć jako rozpiętość lub zasięg, szybkość i niezawodność. Technologia ta jest w stanie automatycznie, przy pomocy robota, pobrać i odłożyć bardzo szeroki zakres towarów, zrealizować zamówienia w szybkim tempie, gwarantując jednocześnie klientom nieprzerwaną realizację zamówień, które złożyli. System wykorzystuje kamery, służące za "wzrok" robota, funkcję uczenia się oraz zaawansowany multifunkcyjny chwytak z palcami chwytającymi i przyssawkami, które mogą pracować niezależnie lub razem z ludźmi na tym samym stanowisku roboczym, zapewniając maksimum elastyczności.

- Doświadczenie zespołu Element Logic w automatyce magazynowej sprawiło, że projekt przebiegł bardzo płynnie, a RHR jest bardzo podekscytowany, że może połączyć automatyczną kompletację z procesami klientów - powiedział Leif Jentoft, współzałożyciel RightHand Robotics. - Niezawodność oraz miliony pobrań (picks) potwierdzają, że ta technologia jest olbrzymią korzyścią, szczególnie w dzisiejszym czasie, kiedy brakuje rąk do pracy, a firmy zmagają się z coraz większym ciśnieniem wywieranym na szybkość w łańcuchu dostaw.

Gotowy
Automatyczne rozwiązanie kompletacji z Element Logic pozwoli klientom rozwijać ich rynki i jest idealny do zadań magazynowych związanych z kompletacją. Element Logic oferuje usługi Projektowania i Doradztwa (Design and Consulting), zapewniając klientom wiedzę dotyczącą rozwiązania. Zawiera ona między innymi oszacowanie możliwości kompletacji (pickability assessment), gdzie klient ma możliwość zobaczyć jak jego produkty są pobierane i odkładane przez robota, potwierdzone szczegółowym raportem oraz rekomendacjami na optymalną obsługę wymagań klienta.  

- Po długotrwałej fazie testów, która pozwoliła zapewnić, że nasze rozwiązanie automatycznej kompletacji, dostarcza naszym klientom zyskownych rezultatów, jesteśmy gotowi na uruchomienie systemu automatycznej kompletacji. Nasze rozwiązanie jest gotowe do działania z każdym systemem zarządzania magazynem, aby zoptymalizować wydajność magazynu. Interfejs jest intuicyjny, co pozwala na zredukowanie czasu szkolenia i wdrażania - Steinar Overbeck Cook, dyrektor ds. technologii (CTO) w Element Logic.

Ostatnio zmieniany w piątek, 04 październik 2019 10:12
Zaloguj się by skomentować