Zaloguj się

Nowa usługa InPost

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

InPost wprowadza nową usługę "Szybkie Nadania" - bez rejestracji, logowania i kolejek. Od października klienci detaliczni InPost korzystają także z nowego, niższego cennika przesyłek w różnych gabarytach, który zakłada nawet 20% obniżkę.

Nadanie paczki przez Paczkomat® lub Kuriera InPost jest obecnie jeszcze prostsze - bez zakładania konta i logowania. Wystarczy wypełnić dane przesyłki online i nadać ją w dowolnym Paczkomacie lub Punkcie Obsługi Paczek. Dzięki temu można ominąć długie kolejki na poczcie oraz mieć wybór dowolnej lokalizacji, z której nadaje się przesyłkę, a także godzin jej nadania. Tym samym sieć wygodnych i elastycznych punktów odbioru i nadania przesyłki w InPost jest doskonałą alternatywą dostępną w trybie 24/7.

- Wdrażamy kolejne usługi i ułatwienia, by jeszcze poprawić oferowaną jakość. Klienci już mogą korzystać z opcji "Szybkie Nadania". Intensywnie pracujemy nad tym, aby nadawanie paczek przez InPost było proste i intuicyjne - już teraz cały proces trwa zdecydowanie mniej czasu niż wyprawa do punktów nadań, gdzie niejednokrotnie musimy stać w długich kolejkach. W InPost paczki można nadać na trzy sposoby - przez Kuriera InPost, używając Managera Paczek lub bezpośrednio z Paczkomatu® z opcją płatności kartą. Ta ostatnia forma nie wymaga nawet rejestracji, a jedyne czego potrzeba do nadania przesyłki to numery telefonów komórkowych nadawcy i odbiorcy - wskazuje Rafał Brzoska, prezes InPost.

Ostatnio zmieniany w piątek, 18 październik 2019 15:42
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe