Zaloguj się

FedEx Express poszerza ofertę dla biznesu pomiędzy Europą a Azją Pacyficzną

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

FedEx Express, największa na świecie firma świadcząca usługi przewozów ekspresowych, połączy firmy z regionu Azji i Pacyfiku z rynkami w Europie. FedEx poszerza bowiem zakres oferty International Economy dla Azji Pacyficznej o kolejne rynki: Bułgarię, Maltę oraz Cypr. Z kolei usługa International Economy Freight obejmie dodatkowo rynek rumuński i estoński. Łącznie to oznacza możliwość korzystania z blisko 68 lotów na trasie Azja Pacyficzna - Europa.

FedEx International Economy to przystępna cenowo usługa transgraniczna "od drzwi do drzwi", uwzględniająca odprawę celną i zapewniająca konkurencyjne czasy doręczeń. Umożliwia klientom obniżenie kosztów mniej pilnych przesyłek, bez ryzyka w zakresie ich doręczenia. Usługa została stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP), skupiających się na ograniczaniu kosztów prowadzenia biznesu. Mogą one korzystać z globalnego zasięgu sieci FedEx oraz wysokiej niezawodności usługi, po umiarkowanych cenach dla mniej pilnych przesyłek. W całym regionie obserwujemy dynamiczną ekspansję MŚP, napędzaną rozwojem gospodarki cyfrowej. Przedsiębiorcy stawiają czoła wyzwaniom związanym z eksportem i importem towarów, poszukując alternatywnych, ekonomicznych rozwiązań transportowych, obok przesyłek ekspresowych.

- Dzięki rozszerzeniu naszej oferty International Economy, małe i średnie firmy są teraz w stanie korzystać z jeszcze większej liczby możliwości na jednym z najważniejszych szlaków handlowych na świecie - powiedział Bert Nappier, prezes FedEx Express Europe i CEO TNT. - Łączenie kolejnych rynków pomiędzy Europą i Azją, dzięki niezawodnej siatce połączeń, daje naszym klientom możliwość rozwoju ich biznesu oraz pozwala uzyskać nowych klientów, na całym świecie.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 29 październik 2019 14:04
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe