Zaloguj się

Prologis rozbudowuje czeski Park Prague-Uzice

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
Prologis rozbudowuje czeski Park Prague-Uzice Fot. Prologis

Na terenie czeskiego Prologis Park Prague-Uzice powstanie nowy magazyn o powierzchni 21 000 m kw.

Lokalizacja parku daje gwarancję łatwego dostępu do autostrady D8, która jest główną trasą łączącą Pragę z granicą Niemiec i międzynarodowym lotniskiem w Hamburgu. Atrakcyjne położenie zapewnia też szybki dojazd do lotniska Praga Vodochody. Park ma więc idealne warunki dystrybucji dla krajowych i międzynarodowych firm logistycznych i jest w stu procentach wynajęty.
Nowy obiekt będzie oferować elastyczne moduły magazynowe od 4 500 m kw. oraz zapewni najemcom 12 m wysokości w świetle. Specyfikacja techniczna obejmie też m.in. system smart meteringu do zdalnego odczytu i zarządzania mediami. Budynek zostanie poddany akredytacji BREEAM na poziomie "Very Good". Ukończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2020 r., a powierzchnia może być rozbudowana o kolejne 21 000 m kw. Klienci mogą mieć więc pewność, że magazyn będzie rósł razem z rozwojem ich biznesu.

- Klienci mają różnorodne potrzeby. Wymagają powierzchni w najlepszych lokalizacjach, potrzebują elastycznych rozwiązań mogących sprostać zmiennemu zapotrzebowaniu, oczekują przyjaznych środowisku, efektywnych i ekonomicznych obiektów. Jesteśmy pewni, że nowo powstający na praskim rynku budynek spełni ich oczekiwania - mówi Martin Baláž, vice president, country manager Prologis na Czechy i Słowację.

O nowych inwestycjach logistycznych czytaj także:
- Hub logistyczny dla Moto Profil w Świebodzinie
- Accolade znów będzie budować w Bydgoszczy

 

Ostatnio zmieniany w piątek, 27 grudzień 2019 13:34
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe