Zaloguj się

Usługi transportowe od teraz dostępne na Fixly

Zorganizowanie transportu i znalezienie sprawdzonej firmy do obsługi frachtów nie musi zajmować wiele czasu. Z pomocą przychodzi serwis Fixly, za pomocą którego łatwo i szybko można znaleźć przewoźnika lub spedytora.

Fixly.pl to serwis, który do tej pory pomagał przede wszystkim w znalezieniu fachowców od remontu, budowy czy wykończenia. Z początkiem miesiąca ogłosił jednak, że rozszerza zakres dostępnych kategorii o zupełnie nowe usługi, a wśród nich także te związane z branżą transportową, m.in.: przewozy krajowe, zagraniczne, spedycja czy zarządzanie flotą. Fixly to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, którym powinny zainteresować się wszystkie strony procesu przewozowego - zarówno spedytorzy, przewoźnicy czy kurierzy poszukujący zleceń, jak i sami zlecający.

Przedstawiciele serwisu podkreślają, że wynika to z jednej strony z dużej elastyczności modelu działania Fixly, a z drugiej strony jest rezultatem zaplanowanej strategii rozwoju i odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku.
- Na samym początku założyliśmy, że chcemy skupić się na kilku kategoriach i budować produkt w oparciu na nich. Już wtedy jednak wiedzieliśmy, że będziemy stopniowo dodawać nowe usługi. Na początku w ramach istniejących kategorii, a ostatecznie także uzupełniać je o zupełnie nowe - mówi Marcin Dakowski, General Manager Fixly.

Jak działa serwis? Zlecający dodaje zapytanie w wybranej usłudze, wskazując swoją lokalizację, a zainteresowani wykonawcy zgłaszają chęć zrealizowania danego zlecenia. Na każde zapytanie odpowiedzi może udzielić do pięciu profesjonalistów, z którymi następnie użytkownik może się skontaktować i zapytać o szczegóły, a także sprawdzić profil wykonawcy. Znaleźć można na nim wszystkie najważniejsze informacje o wykonawcy, w tym galerię zdjęć oraz opinie od wcześniejszych klientów. Ostateczna decyzja o wyborze zawsze należy do zlecającego. Może on również po realizacji usługi wystawić ocenę wykonawcy, informując tym samym kolejnych użytkowników o tym, czy warto korzystać z usług danego specjalisty.

Na Fixly firmy same decydują o tym, na które zapytania odpowiadają. Dzięki temu mogą uwzględnić swoje możliwości, kalendarz oraz opłacalność zlecenia, zanim nawiążą kontakt ze zlecającym. To wygodne nie tylko dla firm aktywnie poszukujących nowych klientów, ale też dla tych, które mają w dużej mierze zapełniony kalendarz, jednak wciąż są otwarte na przyjęcie interesującego zlecenia.

Szybki kontakt oraz możliwość dopasowania terminu już na etapie pierwszego kontaktu zlecającego z firmą realizującą usługę to duża zaleta, szczególnie w branży transportowej. Ekspresowa obsługa przewozu ma decydujący wpływ na terminowe dostarczenie ładunku.

Serwis Fixly.pl, umożliwiający szybkie znalezienie fachowca, dodaje do swojego portfolio kolejne usługi. Dzięki temu użytkownicy znaleźć mogą na nim już nie tylko specjalistów od remontów czy majstrów, ale także takich profesjonalistów jak spedytorzy, mechanicy samochodowi, doradcy finansowi, księgowi, ubezpieczyciele, animatorzy dla dzieci, szewcy czy dietetycy. W efekcie do dyspozycji użytkowników oddanych jest 20 kategorii, w ramach których pogrupowano usługi.

 

Ostatnio zmieniany w wtorek, 18 luty 2020 10:49
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe