Zaloguj się

Szkolenie "Informatyczne systemy wspomagające zarządzanie magazynami - moda czy konieczność"

  •  Oprac. EO
  • Kategoria: Edukacja

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zaprasza na stacjonarne szkolenie pt.: "Informatyczne systemy wspomagające zarządzanie magazynami - moda czy konieczność".

Czy wdrażać informatyczne systemy do zarządzania magazynem? Warehouse Management System (WMS) to znaczący temat w branży logistycznej. Przez jednych widziany jako panaceum na wszelkie problemy, przez drugich jako duża inwestycja i tworzenie kolejnego bałaganu wdrożeniowego, przez jeszcze innych jako ingerencja osób trzecich w stare, sprawdzone metody działania. Kto ma rację?
Uczestnicy szkolenia zapoznają się z teoretycznymi i praktycznymi aspektami wdrażania informatycznych systemów do zarządzania magazynem, budową etykiet logistycznych i użyciem Identyfikatorów Zastosowania. Podczas szkolenia zostaną omówione standardy GS1 w aspekcie wykorzystania ich w systemach WMS oraz korzyści i zagrożenia związane z wprowadzaniem systemów WMS na podstawie realizowanych wdrożeń.

Termin szkolenia: 24 lutego 2020 r.
Miejsce szkolenia: Centrum Kompetencyjne Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, ul. Estkowskiego 6.

Szczegółowe informacje o szkoleniu na stronie internetowej
Cena szkolenia: 650 zł (VAT zw.)*/1 osobę.
*Usługa zwolniona od podatku na podstawie par. 3 ust.1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20.12.2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (Dz. U. z 2018 r.‚ poz. 701).

Jak się zapisać? - Zapisy przyjmowane są poprzez formularz online - Formularz zgłoszenia
(UWAGA: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Elżbieta Oskory nr tel. 61 666 48 56, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany w środa, 12 luty 2020 13:29
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe