Zaloguj się

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS już w maju

Od 20 do 22 maja 2020 roku w Poznaniu odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Europie - Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS.

15 już edycja, odbywającego się co dwa lata w Poznaniu, Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2020 zgromadzi wyjątkowe osobowości branży logistycznej ze świata nauki i praktyki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujących wszystkie etapy łańcucha dostaw.
Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest "Logistyka w biznesie nowej generacji". W centrum zainteresowania znajdą się: cyfryzacja, współdzielenie i odpowiedzialność.
Organizatorami Kongresu są: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Media Logistyka.
W 2018 roku, podczas ostatniej edycji, Polski Kongres Logistyczny zgromadził ponad 730 uczestników, którzy mieli okazję poznać najlepsze praktyki i podjąć dyskusję z 70 prelegentami, odwiedzić 65 wystawców i wziąć udział w warsztatach połączonych ze zwiedzaniem firm: Amazon, Beyond.pl i Volkswagen Września. Organizatorzy zadbali również o dobry klimat nawiązywania i zacieśniania kontaktów między wszystkimi uczestnikami wydarzenia podczas uroczystego Logistics Party.

Więcej informacji o LOGISTICS 2020 na stronie www.logistics.pl.
Do końca lutego 2020 roku preferencyjna cena uczestnictwa!

O LOGISTICS czytaj także:
- Zakończyły się obrady Kongresu LOGISTICS 2018
- Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016 dobiega końca

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 02 marzec 2020 10:10
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe