Zaloguj się

Marcowe szkolenia GS1

  •  Materiały Partnera - GS1 Polska
  • Kategoria: Wieści z GS1
Marcowe szkolenia GS1 Fot. Pixabay

W marcu 2020 roku odbędzie się w Poznaniu 5 szkoleń stacjonarnych w zakresie standardów GS1 organizowanych przez Fundację GS1 Polska we współpracy z Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutem Logistyki i Magazynowania. W ofercie pojawiło się długo oczekiwane szkolenie "EDI - Elektroniczna Wymiana Danych i e-faktura". 

Szkolenia stacjonarne GS1 przygotowywane są na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Wyspecjalizowani trenerzy - praktycy umożliwiają uczestnikom zdobycie nowych umiejętności, poznanie praktycznych rozwiązań i innowacyjnych narzędzi w zakresie standardów Systemu GS1.

W marcu odbędą się następujące szkolenia:

2 marca
Znakowanie i dystrybucja produktów w oparciu o standardy GS1
Szkolenie obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad wdrożenia tych rozwiązań w firmie. Uczestnicy posiądą wiedzę na temat zasad wykorzystywania odpowiednich symbolik kodów kreskowych, prawidłowego znakowania produktów oraz wytycznych rynkowych w zakresie zmian numerów.

3 marca
Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce
Nowoczesna logistyka opakowań zbiorczych i jednostek paletowych wymaga sprawnej ich identyfikacji, szczególnie w kontekście wymagań prawnych UE w zakresie Traceability. Proponowane szkolenie dostarcza kompendium wiedzy na temat zasad poprawnego wdrażania systemów identyfikacji i gromadzenia danych w standardach GS1 oraz wymagań sieci handlowych.

4 marca
Weryfikacja jakości kodów kreskowych na bazie wymagań rynku, norm ISO i wytycznych GS1. Szkolenie specjalistyczne
Jakość kodów kreskowych na produktach to jedno z podstawowych kryteriów stawianych przez sieci handlowe swoim dostawcom. Spełnienie wymogów jakościowych od strony zgodności z normami ISO, standardami GS1 czy wewnętrzni wytycznymi sieci, pozwala uniknąć strat finansowych i opóźnień. Szkolenie bazuje na wieloletnim doświadczeniu w praktycznej weryfikacji kodów prowadzonej w GS1 oraz bieżącej współpracy z sieciami handlowymi.

5 marca
EDI - Elektroniczna Wymiana Danych i e-faktura
Szkolenie zawiera przegląd metod i technologii EDI uwzględniający strategiczne i operacyjne elementy przygotowania, wdrożenia i eksploatacji. Trening bazuje na zastosowaniu rzeczywistych przykładów z wielu różnych firm i branż. Dzięki niemu uczestnik nabędzie wiedzę na temat podstaw EDI, dowie się jak najlepiej wdrożyć EDI i jak poprawnie zastosować najlepsze praktyki. Wszystkie studia przypadków, przykłady i najlepsze praktyki to efekt doświadczenia wdrożeniowców z Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania.

5 marca
GDSN, czyli jak prawidłowo przesyłać dane produktowe do różnych odbiorców
Sieć GDSN (ang. Global Data Synchronization Network) to międzynarodowa sieć współpracujących ze sobą katalogów elektronicznych, umożliwiająca współdzielenie w standardowy sposób informacji produktowych. GDSN zapewnia odbiorcom danych (przedstawicielom handlu offline i online) wiarygodny, pojedynczy punkt dostępu do informacji o produktach od różnych producentów i dostawców. Szkolenie wprowadzi dostawców w świat standardów związanych z prawidłową wymianą informacji produktowych z odbiorcami, np. Carrefour Polska. Wskaże właściwą ścieżkę postępowania u obecnych i przyszłych odbiorców danych produktowych, użytkowników środowiska GDSN.

Miejsce:
Wszystkie stacjonarne szkolenia odbywają się cyklicznie w Centrum Szkoleniowym w budynku Łukasiewicz ILiM, przy ul. Estkowskiego 6 w Poznaniu.
Szczegółowe informacje o szkoleniach są dostępne na stronie www GS1 Polska.

Zapisy:
Zapisy przyjmowane są poprzez formularz online znajdujący się na stronie www GS1 Polska - wybierając konkretne szkolenie.

Informacji o szkoleniach udziela Elżbieta Oskory, nr tel. 61 666 48 56, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O innych naszych szkoleniach stacjonarnych dowiesz się TUTAJ
O innych naszych szkoleniach e-learningowych dowiesz się TUTAJ

Ostatnio zmieniany w piątek, 21 luty 2020 10:32
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe