Zaloguj się

GEFCO VISIBILITY z usprawnieniami dla transportu

GEFCO VISIBILITY to rozwiązanie, które GEFCO Freight Forwarding oferuje swoim klientom. Usługa opiera się na bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb kontrahenta portalu internetowym. Za jego pośrednictwem firmy mogą zarządzać każdym transportem - od rezerwacji po fakturowanie.

Narzędzie oferuje partnerom Grupy GEFCO szereg rozwiązań wspierających zarządzanie łańcuchem dostaw, które podnoszą standardy współpracy i usprawniają procesy biznesowe. Za pomocą kilku kliknięć umożliwia klientom zarządzanie przesyłkami lotniczymi, morskimi, drogowymi lub kolejowymi oraz monitorowanie codziennych przesyłek za pomocą standardowych czy dostosowanych do ich potrzeb wskaźników.
Portal składa się z kilku różnych modułów: sprawozdawczego do wyodrębniania szczegółowych sprawozdań z działalności spedycyjnej oraz finansowego. Moduł zarządzania wyjątkami pozwala klientom na skonfigurowanie automatycznych alertów o wszelkich odchyleniach od standardowego procesu spedycyjnego lub też powiadomień po zakończeniu realizacji określonych etapów w łańcuchu dostaw.
GEFCO VISIBILITY jest zintegrowane z GEFCO TRACY, czyli narzędziem śledzenia przesyłek, które przy użyciu technologii Smart Speaker umożliwia klientom uzyskanie najważniejszych informacji o przesyłkach za pomocą komend głosowych.

- Zarządzanie łańcuchem dostaw wymaga kompleksowych rozwiązań. Dlatego stale poszukujemy sposobów, aby wspierać klientów w usprawnianiu procesów. GEFCO VISIBILITY jest kompleksowym narzędziem dla wszystkich operacji spedycyjnych naszych klientów. Oferuje przy tym przyjazny interfejs i wszystkie funkcje potrzebne do obsługi przesyłek multimodalnych. W dalszym ciągu udoskonalamy to rozwiązanie, wykorzystując opinie klientów, dzięki którym możemy wprowadzać zmiany odpowiadające potrzebom branży - mówi Hans Stokman, Global IT & Innovation Director, GEFCO Freight Forwarding.

Z usługi GEFCO VISIBILITY korzysta wielu klientów GEFCO, m.in. firma ESKA - producent książek, gier i opakowań.

- Dla nas - jako globalnego producenta - ważne jest to, aby zarządzanie i śledzenie przesyłek w łańcuchu dostaw było jak najbardziej efektywne i sprawne. GEFCO VISIBILITY stało się kluczową częścią naszego procesu zarządzania transportem i jest motorem wydajności i przejrzystości w całej firmie - wyjaśnia Roelof Cuperi, Global Transport Manager, ESKA.

Firma ESKA była również jednym z pierwszych klientów GEFCO, którzy skorzystali z TRACY, wprowadzając obsługę klienta na wyższy poziom. Twórcą GEFCO VISIBILITY jest firma WiseTech Global - producent oprogramowania w chmurze dla międzynarodowych i krajowych operatorów logistycznych. Flagowym rozwiązaniem firmy jest CargoWise One, które zapewnia firmom logistycznym kompleksowe narzędzia usprawniające integrację, automatyzację i komunikację w całym łańcuchu dostaw. Narzędzie GEFCO VISIBILITY jest dostępne w 47 krajach i 78 językach.

Źródło: GEFCO

O zarządzaniu transportem czytaj także:
- Analiza zintegrowanych systemów transportowych w aspekcie dostaw synchromodalnych
- Telematyka - technologia i usługa

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 09 marzec 2020 14:22
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe