Zaloguj się

BSH w Rzeszowie wzmacnia obszar R&D dla drobnego AGD

BSH w Rzeszowie wzmacnia obszar R&D dla drobnego AGD Fot. BSH Rzeszów

Firma BSH, globalny producent AGD znanych i cenionych na świecie marek Bosch i Siemens, dynamicznie rozwija obszar badań i rozwoju R&D dla drobnego AGD. Trwa rekrutacja inżynierów i konstruktorów.

Obszar badań i rozwoju R&D jest jednym z kluczowych w niemal każdej firmie produkcyjnej. Rozwój tego działu stanowi potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy oraz wysokich kompetencji polskich inżynierów. To właśnie w tym obszarze ma miejsce budowanie oraz ulepszanie prototypów nowych urządzeń. Ponadto, opracowywane i rozwijane są metody badawcze oraz przygotowywane i wykonywane są testy małego AGD.
Oprócz doświadczonych specjalistów firma chce zatrudnić młodych pracowników, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy i pragną podjąć płatny staż w dużej, międzynarodowej firmie.
BSH stwarza nowe możliwości rozwoju zawodowego również w innych obszarach. Firma oferuje wolne miejsca pracy także w Dziale Technologii i Controllingu. Oddział BSH w Rzeszowie to nie tylko obszar R&D, ale także fabryka małego AGD zlokalizowana w Rogoźnicy. Fabryka już od lat słynie z produkcji sprzętów gospodarstwa domowego. Obecnie w podrzeszowskiej fabryce produkowane są między innymi odkurzacze marki Bosch oraz najnowsze ekspresy do kawy Tassimo. Fabryka jest jednym z kluczowych zakładów produkcyjnych małego AGD w Grupie BSH.

O rynku pracy czytaj także:
- Operatorzy wózków widłowych wciąż potrzebni
- Poczta Polska firmą przyjazną niepełnosprawnym

Ostatnio zmieniany w wtorek, 10 marzec 2020 09:46
Zaloguj się by skomentować