Zaloguj się

Wirtualne stoisko Jungheinrich

Epidemia koronawirusa przyczyniła się do odwołania wielu wydarzeń na całym świecie. Nie odbędą się m.in. targi LogiMAT, dlatego Jungheinrich uruchomił wirtualne stoisko prezentujące pełną ofertę rozwiązań intralogistycznych firmy.

- Wystawy i konferencje są zawsze ciekawym doświadczeniem dla klientów i odwiedzających, dlatego bardzo cieszymy się na spotkanie na wirtualnym stoisku. Naszym celem jest przedstawienie produktów, które współpracują ze sobą, tworząc rozwiązania i systemy spełniające wymagania klientów - mówi Christian Erlach, członek zarządu Jungheinrich AG.

Wirtualne stoisko będzie aktywne online od 10 do 12 marca 2020 roku. Jungheinrich przedstawia w nim rozwiązania gotowe na wyzwania przyszłości. Eksperci w dziedzinie intralogistyki zaprezentują produkty pomocne w magazynach dążących do cyfryzacji i automatyzacji. Kolejnym ważnym aspektem będą systemy wspomagania podnoszące bezpieczeństwo i wydajność oraz wspierające codzienną pracę w magazynach. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami oraz technologią litowo-jonową. Firma zadbała o możliwość kontaktu online ze swoimi ekspertami.

- Wirtualne stoisko zostało stworzone jako przykład innowacyjnego, proaktywnego i kreatywnego podejścia do bardzo trudnej i wymagającej sytuacji, pokazując tym samym, jak ciekawe rozwiązania można wdrożyć w bardzo krótkim czasie. Obecne okoliczności nie sprzyjają międzynarodowym wydarzeniom, ale wiemy, że to tymczasowa sytuacja. Z niecierpliwością czekamy na możliwość prezentowania rozwiązań łączących wirtualny i fizyczny udział w różnych eventach - mówi Christian Erlach.

Rejestracja na wirtualnym stoisku

O skutkach koronawirusa czytaj także:
- Koronawirus zabija rynek transportowy w Polsce
- Czy koronawirus zagrozi handlowi w internecie?

Ostatnio zmieniany w wtorek, 10 marzec 2020 15:27
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe