Zaloguj się

Dobre praktyki zmniejszania ryzyka rozprzestrzeniania się Covid-19 w logistyce

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
Dobre praktyki zmniejszania ryzyka rozprzestrzeniania się Covid-19 w logistyce Pixabay

Na podstawie dotychczasowych prac Forum Podażowego oraz rekomendacji włoskiego ECR i włoskiej społeczności logistycznej opracowano dokument zawierający najlepsze praktyki walki z koronawirusem.

Zebrane przez ECR Community praktyki to uniwersalny dokument przydatny w czasie trwania epidemii koronawirusa. Na dwóch stronach zebrano najlepsze praktyki w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzeniania koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę Covid-19, dla łańcuchów dostaw. Może on pomóc w każdym obszarze logistyki i w innych dziedzinach.
Dokument w języku polskim można pobrać na stronie ECR Polska - organizacji zrzeszającej przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i dystrybucyjne oraz usługowe, głównie związane z sektorem szybkorotujących dóbr konsumpcyjnych (FMCG).

- W odpowiedzi na obecną sytuację udostępniamy Dobre Praktyki powstałe z inicjatywy społeczności logistycznej we Włoszech, które uwzględniają również wytyczne przedstawicieli z Forum Podażowego ECR Polska. Pobierajmy, stosujmy i udostępniajmy - apeluje Mateusz Boruta, dyrektor zarządzający ECR Polska.

Dobre praktyki zmniejszania ryzyka rozprzestrzeniania się Covid-19 w logistyce!

Źródło: ECR Polska

O koronawirusie czytaj także:
- Pandemia koronawirusa i jego wpływ na logistykę i e-commerce
- Logistyka online

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 23 marzec 2020 15:43
Zaloguj się by skomentować