Zaloguj się

Ruszamy z podcastami!

Polecamy! Ruszamy z podcastami!

Z przyjemnością zapraszamy Was do nowego podcastu "Obok logistyki". Co dwa - trzy tygodnie damy Wam nagranie, w którym porozmawiamy o szeroko pojętej logistyce, szukając jej - przede wszystkim - tuż obok siebie. Będziemy dzielić się z Wami naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem - bez przydługawych wykładów czy nudnych referatów. W prosty (ale nie prostacki) sposób opowiemy o tym, co nas pasjonuje w logistyce, jakie są aktualne trendy i jakich rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższych latach. A wszystko to podane w formie swobodnej rozmowy, okraszonej ciekawymi przykładami, inspirującymi historiami i ciekawostkami, o których nie wszyscy słyszeli.

Inauguracyjny odcinek poświęciliśmy robotom - tym, które usprawniają nie tylko pracę w magazynie, ale też tym, które możemy spotkać np. w domu lub z którymi możemy porozmawiać przez telefon. Czy coboty przyczynią się do powszechnej automatyzacji? Do czego wojsko potrzebowało wielkiego mechanicznego psa? W jaki sposób android miał pomóc w porwaniu Cesarza Francuzów? To tylko część tematów, które omówimy. Zapraszamy do słuchania i komentowania!

Za cyklem podcastów "Obok logistyki" stoją dwie osoby, związane z Łukasiewicz - Instytutem Logistyki i Magazynowania:

- Bartek Matyja: absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, projektant, grafik i animator. Bartek chętnie podejmuje się realizacji projektów e-learningowych z elementami kodowania. Jest miłośnikiem komputerów z lat 80 i 90-tych. W zależności od pogody codziennie można go znaleźć na sali treningowej albo w lesie:)

- Artur Olejniczak: trener biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki. Moderator i Keynote Speaker branżowych konferencji, w tym największego w kraju Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS. Od wielu lat baczny obserwator i recenzent rynku magazynowego oraz KEP w Polsce. Autor ponad 80 publikacji dotyczących TSL na łamach czasopisma LOGISTYKA, Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Pulsu Biznesu oraz miesięcznika PRESS, MSP i in.

Podcastu "Obok logistyki" można słuchać na różne sposoby i na wielu platformach. Znajdziesz nas tutaj:


oraz na youtubowym kanale:

Ostatnio zmieniany w czwartek, 26 marzec 2020 08:48
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe