Zaloguj się

Ankieta dla dostawców dla wojska

  •  Materiały Partnera - GS1 Polska
  • Kategoria: Wieści z GS1
Ankieta dla dostawców dla wojska Fot. Pixabay

Fundacja GS1 przeprowadza badanie wśród firm, które dostarczają lub dopiero planują dostawy dla wojska. Jego celem jest dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Na uczestników czeka nagroda.

Zgodnie z Decyzją nr 3 Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 stycznia 2014 r. (Dz. Urz. z 2014 r. poz. 11) dostawy do resortu obrony narodowej mają być oznaczone kodami kreskowymi uzyskiwanymi w Systemie GS1. Systemem tym zarządza w Polsce Fundacja GS1 Polska, która obecnie bada ogólny zakres stosowania oznaczeń kodowych przez dostawców dla wojska.

Na stronie Fundacji znajdują się dwie krótkie ankiety:

Należy wybrać jedną z nich i wypełnić najpóźniej do 12 maja 2020 r. Pierwszych 100 firm, które wypełnią ankietę, może skorzystać z darmowej weryfikacji merytoryczno-technicznej jednej etykiety (z kodem kreskowym GS1-128 na wyrób lub etykiety logistycznej GS1). Aby skorzystać z nagrody, należy przesłać jedną etykietę na adres: GS1 Polska, ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 z dopiskiem: ”Etykieta za ankietę". Przyjmowanie etykiet do darmowej weryfikacji potrwa do 25 maja 2020 r.

Więcej informacji na www.gs1pl.org

O GS1 Polska czytaj także:
- Nowy zarząd Fundacji GS1 Polska
- Szybka ścieżka GS1 dla firm z branży medycznej

Ostatnio zmieniany w czwartek, 07 maj 2020 15:50
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe