Zaloguj się

eLOGISTICS 2020 już niebawem

Współdzielenie, transformacja, innowacja - to trzy hasła przewodnie zbliżającej się konferencji e-LOGISTICS 2020. Już w czerwcu - online - będzie można wziąć udział w ciekawym wydarzeniu świata logistyki i e-commerce.

Ze względu na epidemię koronawirusa Polski Kongres Logistyczny Logistics, organizowany przez Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania, przełożono na przyszły rok. Instytut pragnie jednak dać dotychczasowym i nowym uczestnikom choćby namiastkę dobrze znanego i wyczekiwanego w branży wydarzenia i zorganizuje dużą e-konferencję. Formuła eLOGISTICS będzie zbliżona do sprawdzonej już formuły Polskiego Kongresu Logistycznego. W programie konferencji są wystąpienia kilkunastu przedstawicieli biznesu i nauki, którzy podzielą się nowoczesnymi rozwiązaniami wdrażanymi w firmach, w dobie kryzysu i nie tylko, oraz wystawy wirtualne.
Oprócz interesujących tematów związanych ze współdzieleniem, transformacją i innowacją w branży logistycznej organizator planuje stworzyć nowoczesną i optymalną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji.

- Na żywo, z wirtualnego studia, zaprosimy Was do nowoczesnej i optymalnej przestrzeni wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji. Nie zabraknie również niespodzianek. W przerwie wypijemy wspólnie wirtualną kawę, a to wszystko otrzymacie, siedząc wygodnie przed Waszymi monitorami. Przygotowania ruszyły pełną parą - mówi Dobiesława Dembecka, kapitan projektu, Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania.

Współorganizatorem konferencji jest Grupa MEDIA LOGISTYKA.

Prelegenci, wystawcy i sponsorzy, którzy są zainteresowani udziałem w eLOGISTICS, mogą kontaktować się z Dobiesławą Dembecką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O Polskim Kongresie Logistycznym czytaj także:
- Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS w 2021 roku!

Ostatnio zmieniany w środa, 27 maj 2020 21:05
Zaloguj się by skomentować