Zaloguj się

Nowy numer "Logistyki" w wydaniu elektronicznym

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Edukacja

Już jest nowy numer czasopisma "Logistyka" 2/2020 w wydaniu elektronicznym. Numer dostępny na stronie logistyka.net.pl/czasopismo i platformie ebookpoint.pl grupy Helion. Czasopismo Logistyka to nowoczesny dwumiesięcznik popularno-naukowy z wieloletnią tradycją naukową, który w nowej odsłonie z powodzeniem wszedł na rynek biznesu. Inspiruje przedsiębiorców, dostarcza praktyczne i innowacyjne rozwiązania, przedstawia aktualne trendy i unikatową wiedzę.

W najnowszym wydaniu "Logistyki" przeczytać można o ekonomii współdzielenia i społecznej odpowiedzialności logistyki, rozwiązaniach opartych na automatyzacji transportu bliskiego, mobilnych robotach, cobotach, egzoszkieletach i inteligentnych rękawicach wspomagających identyfikację towaru oraz o tym, jak firmy logistyczne radzą sobie w czasach pandemii. Czytelnik znajdzie również przykłady wdrożeń, opinie eksperckie i wiele praktycznych porad, m.in. od: Jungheinrich, Mobile Industrial Robots, Universal Robots, PROMAGu, Atende, Dematic.
W związku z epidemią koronawirusa i z powodu utrudnień logistycznych papierowa wersja najnowszego numeru "Logistyki" 2/2020 ukaże się z opóźnieniem, ale jest już jego wersja elektroniczna, dostępna na stronie logistyka.net.pl/czasopismo oraz platformie ebookpoint.pl firmy Helion, z którą Grupa Media Logistyka właśnie rozpoczęła współpracę.

- W obecnej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa, zamówienie on-line jest najbezpieczniejszą i najpewniejszą formą otrzymania najnowszego numeru czasopisma "Logistyka" prosto do domu - mówi Michał Koralewski, Redaktor naczelny Media Logistyka. - Dlatego też udostępniamy cały zestaw zeszłorocznych i tegorocznych numerów czasopisma w formie e-wydań i e-prenumeraty. Rozpoczęliśmy także współpracę z Grupą Helion, która dystrybuuje nasze czasopismo w formie ebooków poprzez platformę ebookpoint.pl oraz bibliotekę BIBLIO. Wszystko po to, aby jeszcze łatwiej było dotrzeć do treści, które dla Państwa przygotowaliśmy. 

Zachęcamy do zakupu pojedynczych numerów oraz prenumeraty czasopisma "Logistyka" zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.
Kontakt:
Agnieszka Piter-Hajdul, tel. 61 850 49 68, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ostatnio zmieniany w czwartek, 14 maj 2020 15:35
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe