Zaloguj się

DACHSER dobrze widziany i odpowiedzialny społecznie

Operator logistyczny DACHSER Polska otrzymał wyróżnienie, które Business Centre Club przyznaje firmom społecznie odpowiedzialnym. Tytułem Firma Dobrze Widziana DACHSER został uhonorowany już szósty raz z rzędu.

Coraz więcej firm wpisuje w strategię swojego biznesu ideę CSR (Corporate Social Responsibility). Firmy odpowiedzialne społecznie dobrowolnie uwzględniają w swoich działaniach biznesowych: interesy społeczne, aspekty środowiskowe i relacje z różnymi grupami interesariuszy, a w szczególności z pracownikami.
Kapituła konkursu Firma Dobrze Widziana ocenia i przyznaje wyróżnienia firmom, którym bliska jest właśnie idea biznesu odpowiedzialnego społecznie, które angażują się w taką działalność oraz upowszechniają wiedzę na temat CSR.
W tegorocznej, jedenastej już, edycji konkursu Firma Dobrze Widziana, operator logistyczny DACHSER otrzymał ten tytuł po raz szósty.
Niedawno DACHSER zajął drugie miejsce w rankingu zorganizowanym w Niemczech przez pismo "Logistik Heute" i organizację branżową BVL. W ten sposób doceniono działalność biznesową operatora w sektorze usług logistyki kontraktowej.

- Jesteśmy bardzo dumni z powodu tych wyróżnień. Dotyczą dwóch zupełnie różnych obszarów - biznesu i społecznej odpowedzialności - oraz zostały przyznane w różnych krajach, ale jednocześnie bardzo dobrze oddają charakter naszej grupy. DACHSER pracuje na swój biznesowy sukces, starając się być jak najlepszym pracodawcą, doradcą, partnerem i członkiem społeczności. Nasza działalność na całym świecie jest oparta na tym samym systemie wartości, a tego typu wyróżnienia pokazują, że idziemy dobrą drogą - mówi dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes DACHSER w Polsce.

Źródło: DACHSER

O społecznej odpowiedzialności biznesu czytaj także:
CHEP Europe odpowiedzialny społecznie i biznesowo
- CSR w Polsce coraz bardziej popularny

Ostatnio zmieniany w piątek, 15 maj 2020 20:15
Zaloguj się by skomentować