Zaloguj się

Brytyjczycy docenili polskie Paczkomaty

InPost postawił 24 Paczkomaty przy sklepach sieci Lidl w Wielkiej Brytanii, rozbudowując tym samym swoją sieć na Wyspach. Nowe maszyny znajdują się m.in. w Londynie, Birmingham i Manchesterze, pozwalając odebrać przesyłki z wielu sklepów oferujących sprzedaż online w tym kraju. Klienci mogą także za ich pośrednictwem zwrócić lub wysłać przesyłki przewoźników Hermes, DHL oraz DX.

Wcześniej można było skorzystać z Paczkomatów znajdujących się przy sklepach sieci Morrisons, dworcach kolejowych oraz na stacjach benzynowych BP i Esso. Z usługi nadania paczek można skorzystać także przez stronę parcel2go.com - brytyjską porównywarkę usług logistycznych wielu dostawców.
Paczkomaty wspierają proekologiczne postawy i rozwiązują problem ostatniej mili. Z całą pewnością taką wygodę, dostępność i ekologiczne podejście doceniają klienci InPostu m.in. właśnie w Wielkiej Brytanii.

- Z przyjemnością mogę poinformować, że sieć Paczkomatów InPost w Wielkiej Brytanii rośnie szybko - tym razem z kolejnym dużym graczem w brytyjskim retailu - siecią LIDL - Rafał Brzoska, prezes InPostu poinformował na LinkedIn. - Pierwsze maszyny stoją, ale będzie ich dużo więcej w tych lokalizacjach! 

Wielka Brytania to nie jedyny rynek, na którym dostępne są urządzenia InPost - w poprzednich latach Paczkomaty zostały dostarczone także operatorom w Austrii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Estonii, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Słowenii, Islandii, Irlandii, Kolumbii, Brazylii, Australii i we Włoszech.

Źródło: InPost

O usługach kurierskich czytaj także:

- Przesyłki polecone w eSkrzynce - nowa usługa Poczty Polskiej
- Multiskrytki InPost

Ostatnio zmieniany w wtorek, 26 maj 2020 17:49
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe